Medito İndir

Medito İndir

  Meditasyon yaparak vücudunu rahatlatabilirsin.

   İnsanların depresyon, stres, kaygı ve diğer olumsuz zihin durumlarıyla daha iyi başa çıkmalarına yardımcı olur.Meditasyon yapmak sinir ve stresi azaltmanın yanı sıra dikkat, uyku ve genel olarak sakinliğinizi geliştirmeye yardımcı olabilir.

   Medito uygulaması  farkındalık sinir ve stresi azaltmaya, dikkat ve hafızayı geliştirmeye, uykuyu iyileştirmeye, sakinliğinizi geliştirmeye ve çok daha fazlasına yardımcı olabilir. Bu özelliklere medito uygulamasını kullanarak öğrenebilirsiniz.Günlük yaşamınızda daha dikkatli olmayı veya meditasyon uygulamalarını derinleştirmeyi öğrenmek isteyen insanlar için tasarlanmıştır. Nasıl meditasyon yapacağınızı, sevgi dolu şefkat meditasyonu, mantra meditasyonu, nefes meditasyonunun ve yürüme meditasyonunun farklı meditasyon tekniklerini nasıl keşfedeceğinizi öğrenebilirsiniz.

  Yaşamınız boyunca sağlık ve refahta hayati bir rol oynayan uyku,doğru zaman aralıklarında  yeteri kalite de uyku almak sağlığınız açısından oldukça önemli rol oynamaktadır. Kaliteli uyku almak zihinsel sağlığınızı, fiziksel sağlığınızı, yaşam kalitenizi ve güvenliğinizi korumanıza yardımcı olabilir.Medito uygulamasıyla günlük rutin olarak yapmanız gereken meditasyonlar ile kendinizi güvende ve zinde hissedebilirsiniz.

  Medito uygulaması içerisinde ilk olarak başlangıç kursu ve daha sonrasında ise orta seviye kursu ile hayatınız da ki kolaylıkları fark etmeye başlayabilirsiniz.

  Başlangıç kursunda; size meditasyona adapte etmek için ilk adımı atmanıza yardımcı olur ve felsefi kavramlar ve rehberler eşliğinde yardımcı olurlar.

 Orta seviye kursunda ise başlangıç kursunda ise meditasyonu yapmanız için az rehber ve daha çok felsefi kavram sunulur.Yani meditasyonu sizin özgür iradenize bağlı olarak yapmanıza olanak sağlanır.

  Medito uygulaması android ve ios uyumlu cihazlar için indirmek ücretsizdir.Uygulama içerisinde hiç bir şekilde ücret talep edilmez.

  Şimdiden iyi uykular…

  Medito İndirme Linkleri

Android için Medito İndirme Linki

İos İçin Medito İndirme Linki

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir