Lucky Patcher v5 İndir

Lucky patcher , Android uygulamalarından ve oyunlarından reklamları kaldırmanıza, farklı uygulamaların ve oyunların izinlerini değiştirmenize, premium uygulamaların lisans doğrulamasını atlamanıza, indirilen uygulamaları ve oyunları yedeklemenize, gerekirse sistem uygulamalarını kaldırmanıza, değiştirilmiş uygulamaları yedeklemenize izin veren harika bir Android uygulamasıdır. vb Lucky patcher mod app bazı özelliklerini görelim

Lucky Patcher Özellikleri:

  • Uygulamalardan ve oyunlardan reklam kaldırın . Uygulama, cihazınızda reklam içeren uygulamaları algılayabilir. Çoğu uygulama ve oyundaki reklamları kolayca kaldırabilir.
  • Profesyonel uygulamaların lisans doğrulamasını kaldırın . Yani oyun mağazasından bir şey almanıza gerek yok. Şanslı yamalı app satın alma doğrulama kırmak mümkün. Lucky Patcher, Play Store’dan lisans doğrulamasını atlayabilir, Böylece, birçok ücretli Android uygulamasının ve oyunun keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz.
  • Uygulama iznini değiştirin. Birçok uygulama ve oyun istenmeyen uygulama izinleri istedi. Bazen bilinmeyen bir uygulamaya güvenmek zordur. Lucky Patcher apk , gerekli görünmüyorsa uygulama izinlerini kaldırmak için kullanılabilir.
  • Uygulama ile oyun mağazasından Sd kartınıza indirilen uygulamalarınızın ve oyunlarınızın bir yedeğini alabilirsiniz. Veya değiştirdikten sonra herhangi bir uygulamayı veya oyunu yedekleyebilirsiniz.
  • Farklı faydalı araçlar mevcuttur.
  • Uygulama, uygulamaların durumunu tanımlamak için farklı renkleri destekler. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için şanslı yamalı, uygulamanın durumunu anlamak için birçok renk gösterir.
  • Tüm özellikler için kök erişimi gerekir. Uygulama birçok görevi root olmadan gerçekleştirebilir, ancak uygulamanın tüm özelliklerini almak istiyorsanız akıllı telefonunuzu veya tabletinizi rootlamanız gerekir.

Lucky Patcher Uygulaması İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir