Live For Speed İndir

Live For Speed ciddi bir yarış simülatörüdür. Arcade Modu yok, sürücü yardımcısı yok.Sürüşü kendiniz yapmalısınız.

Otomobilin hareketini etkileyen kuvvetler, her bir tekerlekte ayrı ayrı simüle edilir. Direksiyon simidi kullanmanızı öneririz, çünkü klavyeyi ve / veya fareyi kullanabilmenize rağmen, bir tekerlek ve pedallar çok daha fazla doğruluk sağlar. Direksiyon simidine gönderilen kuvvet geri bildirimi, hazır efektler olmaksızın doğrudan kuvvetlerden hesaplanır. Bu, lastikleriniz ve yol arasındaki temas parçasında neler olduğunu hissetmenizi sağlar ve çok fazla aşmadan sınıra yaklaşmanıza yardımcı olur!

Çok fazla hızınız olduğunda ve bir köşeye yaklaştığınızda, önceden iyi fren yapmalısınız, yoksa olmak istemediğiniz bir yere ulaşırsınız! Birçok kez geçerek herhangi bir viraj dizisinde en iyi yolu bulmanız gerekir. Öğrenecek daha çok şey var.

     

Online Ricing Simulator

Yalnız, zamana veya AI sürücülerine karşı yarışabilirsiniz. Ancak birçok insan için gerçek eğlence çevrimiçi, gerçek insanlarla yarışarak çok oyunculu modda bulunabilir. LFS bunu yapmanızı çok kolaylaştırır. “Ana Bilgisayar Listesi” ni tıklayın, ilginç görünen bir sunucuyu seçin ve anında katılın. Birçok ev sahibi birkaç turluk kısa yarışlar yapar, bu nedenle yeniden başlatmayı beklemek için genellikle çok uzun değildir. Çoğu ev sahibi, yarış ortasına katılmanıza izin verir. Katılmadan önce yarışa başlayan kişilerin yolundan uzak durduğunuzdan emin olun! Daha rekabetçi bir kenara sahip bir şey arıyorsanız, katılabileceğiniz birkaç çevrimiçi yarış ligleri de vardır.

Ciddi bir simülatör, gerçek yarışın heyecanını ve eğlencesini sağlamak için çok iyi bir fizik simülasyonu gerektiriyor. Bu, yarış için önemli olan tüm yönleri ekleyerek yapılır. Live for Speed ​​sürekli geliştirilmektedir. S3, bitmiş ürün vizyonumuzun üçüncü adımıdır ve gerçek yarışları simüle etmede çok iyi bir iş çıkarmıştır. Birçok yön ele alınmaktadır – kapsamlı kurulum olanakları, yakıt kullanımı, lastik aşınması, çarpışma hasarı, farklı yüzey tipleri, ilgi çekici yarış ortamları, farklı otomobil sınıfları vb. Tüm bunlar, pistlerin akışını öğrenerek pratik yapmak ve zaman harcamak için bol bol olmanızı sağlar. Pitstoplarınızı planlamayı unutmayın – aracınızın tur başına ne kadar yakıt kullandığını ve özel araç ayarlarınız ve sürüş tarzınızla lastiklerinizin herhangi bir yolda nasıl davrandığını öğrenin.

     

 

 

Live For Speed İndirme Linkleri

Windows için Live For Speed – lfs indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir