Line İndir

Line İndir 

  Line;arkadaşlarınla, ailenle, sevgilinle kısacası herkes ile kesintisiz iletişim kurmanın yoludur. Sadece mesaj ile sınırlı kalmıyorsunuz, görüntülü de konuşabilir, fotoğraf, video, dosya, çıkartma, sesli mesaj yollayabilirsiniz. Sadece tek bir  ülkede değil 52 ülkede kullanılan uluslararası bir uygulamadır.

  Grubunuzla ücretsiz görüntülü konuşabilir, 200 kişiye kadar ulaşan bir grup oluşturabilir ve mesajlasabilirsiniz.Bulusacağınız arkadaşlarınız ile gitmek istediğiniz yeri tartışmak yerine anket oluşturun ve kolayca karar verin.

  İster yurt içinde ister yurt dışında nerede olursanız olun ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz bir uygulamadır Line.Görüntülü sohbetinize eğlence katmak isterseniz farklı efekt ve filtreler ekleyebilirsiniz. Böylece eğlencenin dibine vurursunuz.

  Timeline ile fotoğraflardan, videolara, konumlara kadar herseyinizi arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.Yüzlerce popüler çıkartmalar ile kendinizi ifade edebilirsiniz. Bilgisayarda işiniz olduğu zaman Line’ı telefonunuz ile eşitleyebilirsiniz. Böylece güncel sohbetleri kaçırmazsınız.Size özel depolama alanı ile fotoğraf ve videolarınızı burada depolayabilirsiniz.

  Line Out ile uluslararası aramaları daha düşük ücretler ile yapabilirsiniz.Ayrıca Line’ı olmayan arkadaşlarınızı da arayabilirsiniz. Line Out Free ile reklamları izleyip ücretsiz arama yapabilirsiniz.

Line İndirme Linki

Android için Line İndirme Linki

İos için Line İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir