Lifebox İndir

Lifebox İndir 

    Telefonunuzda bulunan fotoğraflar, videolar bizim için önemli bir yer taşır ve telefon arızası gibi bir durum olduğu zaman yedeklenmeyen videolar ve fotoğraflar silinir.

   Lifebox;fotoğraflarınızın, videolarınızın ve kişi listenizi güvende tutmak için geliştirilmiş bir uygulamadır.Artık telefonunuz bozulduğu zaman, rehberiniz silindiği zaman korkmanıza gerek kalmayacak.Anılarınız hep sizinle kalacak.

   Lifebox, size operatör tercih etmenizi istemez. Hangi operatör de olursanız olun, anılarınız güvende olucak.Böylece hem kafanız rahat olucak hemde cep telefonunuz da alan açılacak.

  Arkadaşlarınızı, ailenizi, tatil fotoğraflarınızı yani kısaca tüm fotoğraflarınızı yedekleyebilirsiniz.Üstelik 5 GB ‘a kadar ücretsizdir.Fotoğraf saklama özelliği ile arşivinizi genişletebilirsiniz.

  Kişiye özel akıllı albümler ile anılarını kolayca bulabilirsin. Kişiye, eşyaya, fotoğrafı çekindiğin yere göre arama yapıp fotoğrafı kolayca bulabilirsin. 

  Sosyal medyaya koyacağınız fotoğrafı seçemediğiniz zaman lifebox imdadınıza koşar. PhotoPick özelliği ile fotoğraflarınızı puanlar. Fotoğraflarınızdan isterseniz hikaye oluşturma programı ile video hazırlayabilirsiniz. 

Telefonunuzda bulunan videoları kolayca saklayabilirsiniz.Böylece telefonunuzda çok yer kaplıyor diye videolarınızı silmek zorunda kalmazsınız.Ayrıca anılarını daha eğlenceli yapmak için giftte kullanabilirsin. 

  Çoğu telefon fabrika ayarlarına getirildiği zaman rehber de silinmektedir.Artık numaralar Lifebox sayesinde kaybolmuyor.Siz silmek isteyene kadar Lifebox’da güvende duruyor. 

  Lifebox sadece fotoğraf ve video yedekleme ile kalmıyor. Ayrıca dosya da yedeklemektedir. Ödevlerinizi, sunumlarınızı, projelerinizi saklamak için de lifebox yanınızda.

  Fotoğraf, video, dosya, rehberi yedeklemek için istediğini kadar alan alabilirsiniz. Ayrıca lifebox da Premium da olabilirsiniz. Premium ile dosyalarınız, fotoğraflarınızı vb. daha güvenli saklanır. 

  Her zaman fotoğraf ve videoların kalmasını istemeyebiliriz.Artık o fotoğraflara bakmak istemezseniz tek bir tuşla silebilirsiniz.

  Baskı alma özelliği ile fotoğraflarınızı kupaya, tişörte baskılayabilirsiniz. 

Lifebox İndirme Linki 

Android için Lifebox İndirme Linki 

Ios için Lifebox İndirme Linki 

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir