LibreOffice İndir

LibreOffice İndir

    Bilgisayarınızda e-tablo,sunum,belge açmak için veya yapmak için sürekli farklı uygulamalar indiriyorsanız size bugün anlatacağım uygulama ile artık indirmeyecek ve bilgisayarınız da alan sıkıntısı çekmeyeceksiniz.

     LibreOffice,bilgisayarınızda sunu hazırlamak,tablo oluşturmak,çizim ve akış şeması uygulamak,kelime işlemci,hesap tablosu uygulaması,veritabanı oluşturmak,matematik yazılımı gibi bir çok uygulamayı içinde barındırır.

    Belgelerinizi;mektup,yüksek lisans tezi,broşür,maliyet raporu,satış sunuları,diyagramlar gibi neye çevirmek isterseniz çevirebilirsiniz.Uygulama ayrıca tüm belge çeşitlerinde uyumludur.Ancak kendisi bünyesinde ODF(Açık Belge Biçimi) kullanmanızı sağlıyor.

     İçerisinde birçok uzantı,şablon içermektedir.Şablon içeriği olarak;takvim oluşturma,günlük planlayıcı,rastgele sayı üretici,vergi kodu hesaplayıcı gibi bir sürü şablonu bulunmaktadır.Eklenti olarak ise Factor X Fatura oluşturucu,galeriyi sabitleme,hızlı kopyalamayı kaldırıcı gibi birden fazla eklentisi bulunmaktadır.

     LibreOffice,kendini sürekli geliştiren ve yenileyen bir uygulamadır.Siz sadece yazınızı yazın o yazım hatalarını içerisinde bulundurduğu sözlük ile düzeltecektir.Uygulamaya yeni olarak belgeleri e-kitap olarak kaydetme imkanı veriyor.Ayrıca yine yeni olarak OpenPGP anahtarları tüm masaüstü platformlarında belgeleri imzalamak için kullanılabilmektedir.

  LibreOffice İndirme Linki

  Windows İçin LibreOffice İndirme Linki

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir