IObit Unlocker İndir – Silinmeyen Dosyayı Sil

İnatçı Dosyaların Kilidini Aç

IObit Unlocker “dosyaları silemiyor”, “erişim reddedildi”, “Dosya başka bir program veya kullanıcı tarafından kullanılıyor” veya “Paylaşım ihlali oldu” sorunlarını çözmede iyi performans gösteriyor. IObit Unlocker ile tüm dosyalarınızı istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Sadece Dosyaların Kilidini Açma

“Kilidi Aç ve Sil”, “Kilidi Aç ve Yeniden Adlandır”, “Kilidi Aç ve Taşı” ve “Kilidi Aç ve Kopyala” seçenekleriyle IObit Unlocker, dosyaların ve klasörlerin kilidini açmak ve yönetmek için daha kolay ve güvenli bir yol sunar.

Dosyaları Yönetmenin Daha Basit Yolu

“Dosyaları silemiyor” ifadesini bulduktan sonra, dosyaları sürükleyip IObit Unlocker’a bırakmanız yeterlidir. Daha sonra bunları istediğiniz gibi hızla açabilir, yeniden adlandırabilir, kopyalayabilir veya taşıyabilirsiniz. Karmaşık bir işlem gerekmez.

Size Windows ile çalışırken neden ve kaç kez sinirlendiğinizi sormayacağız, bunun sadece normallik olduğunu varsayacağız, sonuçta hepimiz küçük niggles’i kabul etmeye geldik Microsoft işletim sisteminin bize sunduğu daha iyi ve rahatlık.

Yine de, Windows’un küçük sıkıntılardan oluşan özel çantasına ulaşacak olsaydınız, çeşitli dosyaları silmenize izin verilmediğinde birkaç popüler durum bulma şansınız yüksektir.

Hepimiz oradaydık ve kuşkusuz, “Dosya silinemiyor: Erişim reddedildi.” Veya “Dosya başka bir program veya kullanıcı tarafından kullanılıyor.” veya “Kaynak veya hedef dosya kullanımda olabilir.” yüzüne atılan en az zevkli değil.

Can sıkıcı dosya silme hatalarına elveda deyin

Ne mutlu ki, adından da anlaşılacağı gibi, dosyalarınız ve izinleriniz üzerinde kontrolü geri almanıza izin veren Unlocker adlı küçük ve neredeyse hayatı değiştiren bir uygulama var .

Bu tür en iyi uygulama olarak kabul edilir (kesinlikle en popüler olanıdır), Unlocker, genellikle, hatta yeniden başlatma gerektiriyor.

İlerlemeden önce, dikkat edilmesi gereken bir kelime vardır: bu uygulamanın verimliliğini hafife almayın. Küçük olabilir, ancak hem önemli işlemleri öldürme hem de kritik dosyaları işletim sisteminizden silme yeteneğine sahiptir.

Bu yolla, işlevselliği ile ilgili söylenecek çok şey yok. Unlocker, hiç kimsenin çaba harcamadan minimum özelliklerine erişmesine yardımcı olacak temel, saçma bir GUI’ye sahiptir.

Kusursuz işlevsellik – birkaç fare tıklaması ile dosyaların kilidini açın

Tipik ve sürprizsiz kurulum prosedürünün ardından uygulamayı başlatın ve basit Explorer penceresinden kilidini açmak istediğiniz dosyalara göz atın.

Daha sonra, uygulama çeşitli aktif kilitleri olan işlem tutamaçlarını ve bunlarla başa çıkma yöntemlerini tespit ederse, belirli bir konumdaki tüm dosya veya işlemlerin bir listesi sağlanır.

Şans eseri, herhangi bir kilitleme tutamağı bulunmazsa, yardımcı program seçili nesne üzerinde gerçekleştirmek istediğiniz eylemi seçmenizi ister. Tüm hesaplar tarafından silmeyi, yeniden adlandırmayı, taşımayı veya herhangi bir işlem yapmamayı seçebilirsiniz.

Uygulama, en son Win 8, 8.1 ve 10 dahil olmak üzere temelde tüm Windows sürümlerinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Ancak, bu sistemleri çalıştıran kullanıcılar uygulamanın kabuk entegrasyonu sağlayamadığını ve eski işletim sistemlerinde görünen tepsi aracısının bulunmadığını fark edebilir.

Konuya geldiğimizden, bu yardımcı programı kullanmak için hem Vista hem de Windows 7 kullanıcılarının Kullanıcı Hesabı Denetimi özelliğini devre dışı bırakmaları gerekebileceğini belirtmek isteriz.

Windows’un dosyalarınız üzerinde inatçı ve iyelik yapmaya karar vermesi durumunda etrafta dolaşmaya değer

Her şeyi göz önünde bulundurarak, sonuç oldukça basittir: Unlocker, her Windows kullanıcısı için olmazsa olmazlardan biridir.

Windows’un en son sürümlerindeki biraz anlaşılabilir uyumluluk sorunlarına rağmen, Unlocker, bugüne kadar, dosyalarınız veya bunun olmasını engelleyen herhangi bir asılı işlemi kontrol etmenizi sağlayarak genel kullanıcı deneyiminizi geliştirmeye devam ediyor.

Not: Alıntıdır.

 

Uygulama İndirme Linkleri

IObit Unlocker İndir, Windows İçin İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir