İnternet Download Manager 2019 İndir

İnternet Download Manager 2019

İnternet Download Manager(IDM), internet sitelerinde indirmek istediğiniz linkleri topluca seçebileceğiniz ve tek bir tuş ile zahmetsizce indirme yapabileceğiniz bir araçtır, ayrıca indirme işlemlerinde explorer arayüzünü kullanmadığı ve sistemin gereksinimlerini de dikkate alarak yaptığı ayarlamalar neticesinde indirme hızınızı 5 KAT a kadar arttırabileceğiniz vaad eden bir uygulamadır.

IDM nin özellikleri

  1.  Kapsamlı hata kurtarma ve devam etme özelliği, kopuk bağlantılar, ağ sorunları, bilgisayar kapatmaları veya beklenmeyen elektrik kesintileri nedeniyle kesilen veya kesintiye uğrayan indirmeleri yeniden başlatacak sisteme sahiptir.
  2. Kolay ve kullanışlı GUI kullanıcı arayüzü sayesinde anlaşılır bir uygulamadır.
  3. Internet Download Manager, indirme işlemlerinizi hızlandırmak için akıllı dinamik dosya bölümleme ve güvenli çok parçalı indirme teknolojisine sahip akıllı bir indirme mantığı hızlandırıcısına sahiptir.
  4. Internet Download Manager, proxy sunucularını, ftp ve http protokollerini, güvenlik duvarlarını, yönlendirmeleri, çerezleri, yetkilendirmeyi, ses ve video içeriği işlemeyi destekler.

Internet Download Manager İndirme Linkleri

Windows İçin İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir