İnstagram İndir

İnstagram İndir

Sevdikleriniz ile her anınızı paylaşın.

 İnstagram,son zamanların popüler uygulamalarındandır biridir.Anılarınızı arkadaşlarınız ile paylaşın.Arkadaşlarınızın ne yaptığını merak ediyorsanız onun paylaştığı gönderileri görebilirsiniz.Arkadaşlarınız ile mesajlaşabilir,onları görüntüden arayabilirsiniz.

  İnstagram ile canlı video açabilir.Arkadaşlarınız ile canlı görüşmeler yapabilirsiniz.Keşfet bölümü ile popüler içeriklere göz atabilirsiniz.Videolar izleyebilirsiniz.Paylaşılan fotoğrafların üzerine çift tıklayarak beğenebilirsiniz.Ayrıca fotoğraflara yorum da yapabilirsiniz.

 Anınızı gönderi olarak paylaşmak istemiyorsanız hikaye olarak paylaşabilirsiniz.Paylaştığınız hikayeler 24 saat içinde kaybolur.Ancak kaybolmasını istemiyorsanız öne çıkanlara ekleyebilirsiniz.Böylece profilinizde paylaştığınız hikayeler öne çıkanlarda gözükecektir ve siz silmeden silinmeyecektir.

 İnstagram,google play ve app storeden ücretsiz bir şekilde indirilen güvenli bir sosyal ağdır.Profilinizi isterseniz herkese açabilirsiniz isterseniz de gizli yapabilirsiniz.Gizli yaparsanız sadece takip isteğini kabul ettiğiniz kişiler fotoğraflarınızı görebilir.

  Önceden paylaştığınız hikayeleri görmek isterseniz arşiv bölümü size yardımcı olur.Arşiv kısmı profilinizde sağ üst köşede bulunan seçenekler bölümünde yer alır.İnstagram da ortalama ne kadar vakit geçirdiğinizi görmek için yine sağ üst köşede bulunan hareketler kısmından bakabilirsiniz.

  Paylaştığınız hikayenin herkes tarafından görülmesini istemiyorsanız sizin belirlediğiniz yakın arkadaşlar bölümü bulunmaktadır.İstediğiniz arkadaşınızı ekleyebilirsiniz.Beğendiğiniz ve kaybetmek istemediğiniz video ve fotoğrafları kaydedilenlere alabilirsiniz.Böylece dilediğiniz zaman bakabilirsiniz.

İnstagram İndirme Linkleri

Android için İnstagram İndirme Linki

İos için İnstagram İndirme Linki

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir