Hotspot Shield – Vpn Uygulaması İndir

Hotspot Shield VPN

Görünen O Ki Dünyanın en hızlı VPN  uygulaması sanırım, hotspot shield vpn dir. Hotspot Shield, en sevdiğiniz şovları, filmleri, oyunları, videoları ve daha fazlasını yayınlamak için en hızlı, en güvenli VPN’dir.

Hotspot Shield’ ın patentli teknolojisi, ZDnet, TechRadar, PCWorld ve Compareitech’te hız için # 1 VPN olarak doğrulandı.

Nerede olursanız olun çevrimiçi ortamda güvenli ve gizli kalın

Gerçek IP adresinizi gizleyin ve tüm web trafiğinizi bilgisayar korsanlarından ve gözetleme ISS’lerinden korumak için askeri sınıf şifreleme ile şifreleyin;

 “2019 En Yenilikçi Güvenlik Şirketi”

MacOS için Hotspot Shield

Sizin gibi Mac kullanıcıları, çevrimiçi veri işlemlerini korumak için Hotspot Shield VPN’e güvenirler, böylece anonim ve kısıtlamasız olarak göz atabilir ve akış gerçekleştirebilirler. Diğer VPN çözümleri OpenVPN’i varsayılan VPN protokolü olarak kullanırken, kendi taşıma protokolü Catapult Hydra’yı OpenSSL kütüphanesine dayanarak tasarlandı.

Hydra, uzun mesafelerde daha güçlü bağlantılara sahip olmak için birden çok sunucu konumunu koordine eder ve optimize eder.

Android için Hotspot Shield

Android kullanıcıları, Hotspot Shield ile çevrimiçi gezinirken ve yayın yaparken hassas, kişisel verilerinin korunmasını sever. Bilgisayar korsanları ve kimlik hırsızlarının verilerinizi tekrar çalması ya da her hareketinizi izleyen İSS’ler ve hükümetler hakkında asla endişelenmeyin. Hotspot Shield’i kurmak hızlı ve basittir ve tek bir tıklamayla bağlanabilirsiniz.

İOS için en güvenli iPhone VPN

İOS güvenlik tartışması, yıllardır tartışılan bir tartışma konusu olmuştur ve kullanıcıların bu nedenle iOS ve iPhone cihazlarını seçtikleri iyi bilinmektedir. Ancak, kimlik avı ve fidye yazılımı gibi milyonlarca yeni siber tehditle, her gün ortaya çıkan güvenli bir işletim sistemi yeterli değildir.

 

Bir VPN iPhone’da nasıl çalışır?

İPhone VPN kullanmak basittir ve kurulumu yalnızca birkaç dakika sürer. İPhone veya iPad’inizdeki bir VPN ile, cihazınız internete doğrudan internete bağlanmak yerine VPN’nin güvenli sunucuları üzerinden bağlanacaktır. Bu, siber tehditlere karşı koruma sağlamak için bir güvenlik katmanı sağlar.

İOS aygıtınızdaki bir iPhone VPN ile, dünyanın neresinde olursanız olun, kişisel bilgilerinizin güvenli olduğundan ve erişmek istediğiniz içeriğin her zaman kullanılabilir olduğundan emin olabilirsiniz. İPhone veya iPad’inizde bir VPN kurmak için aşağıdaki adımları izleyin ve cihazınızın korunduğunu bilmenin rahatlığını yaşayın.

 

Hotspot Shield iPhone VPN şunlarla uyumludur: iPhone XS, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone SE ve diğer iPhone nesiller.

Hotspot Shield iPad VPN şunlarla uyumludur: iPad Mini 5, iPad Mini 4, iPad Mini 3, iPad Mini 2, iPad Mini, iPad Air 3, iPad Air 2, iPad Air, iPad Pro, iPad ve diğer iPad nesiller.

Hotspot Shield İndirmeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir