Here We Go İndir

Here We Go İndir

Çevrimdışı navigasyon uygulaması.

Gittiğimiz bir şehirde yolları doğal olarak bilemeyiz.Yolları öğrenmek için navigasyona ihtiyaç duyarız.Ancak gittiğimiz yer de eğer internet çekmiyor ise işte o zaman bu gezi sancılı geçer.Çünkü nasıl gideceğimizi bilmediğimiz bir şehire gidiyor oluyoruz.Bu gibi durumlarda Here We Go bize yardımcı oluyor.

   Here We Go,gittiğiniz yerin çevresindeki otelleri,benzin istasyonlarını,restaurantları,kafeleri,marketleri gösteriyor ve size yardımcı oluyor.Şuan içinizden geçiriyorsunuz ki diğer navigasyon uygulamaları da yapıyor bu işlevi.Here We Go’nun farkı nedir?

Here We Go,bu imkani size çevrimdışı sağlıyor.Bir tünelden geçerken,dağın eteğinden giderken internetiniz çekmediği zaman yolu kaybettim korkusu yaşamayacak ve kısa sürede şehrinize ulaşacaksınız.Ayrıca Here We Go tamamen ücretsizdir.

Here We Go Nasıl Kullanılır?

Öncelikle aşağıda bulunan linkten uygulamayı indirmeniz gerekmektedir.Uygulama 40-50 mb’tır.Daha sonra konumunuzu bulmak için Gps’inizi açmanız gerekmektedir.Çevrimdışı kullanmak için sol üstte yer alan seçeneklere basarak burada bulunan harita indir butonuna basmaktır.

   Eğer türkçe ses eklemek istiyorsanız yine sol üstte bulunan seçeneklere basarak burada bulunan ayarlara tıklayıp ses seçeneklerine basmak.Ses seçeneğine de tıklayıp indirdikten sonra yapmanız gereken tek bir şey kalmıştır.Yine seçenekler kısmında bulunan çevrimdışı kullanı işaretlemektir.

Here We Go İndirme Linkleri

Android için Here We Go Indirme Linki

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir