Hayat Eve Sığar İndir

Hayat Eve Sığar İndir

 

   Son zamanlarda tüm dünyayı sarmış olan korona virüsü sebebiyle ülkemizde de gerekli tedbirler alınmıştır.İlk olarak söylemeliyim ki bu virüsü  yakalanmamak için EVDE KAL TÜRKİYEM !!! 

    Hayat eve sığar uygulaması sağlık bakanlığı tarafından halkı korona virüs hakkında bilinçlendirmek ve riski  en aza indirmek için geliştirilmiş bir uygulamadır.AndROid ve İos uyumlu cihazlara ücretsiz olarak indirilmektedir.Uygulama yüklendikten sonra herhangi bir ücret talep edilmemektedir. 

    Uygulamayı indirdikten sonra telefon numaranızı uygulamayla eşleştirmeniz gerekmektedir daha sonra size gelen soruları adım adım cevaplamanız gerekmektedir.Sorulara vermiş olduğunuz cevaplara göre uygulama şikayetleri değerlendirip nasıl davranmanız gerektiğine göre sizi yönlendiriyor.Bu sorulara vermiş olduğunuz cevaplar size tavsiye niteliğindedir,kesinlik belirtmez.

       Uygulamanın diğer bir özelliği ise harita üzerinde size en yakın hastane,eczane,market,metro ve duraklar gibi temel ihtiyaçlarınızı gidereceniz yerleri gösterir ve kolayca ulaşmanızı sağlar.

Türkiye’nin günlük korona virüs tablosunu gösteren hayat eve sığar uygulaması bulunduğunuz bölgenin risk durumunu görebilmenizi sağlar.Ailem bölümü ile takip etmek istediğiniz yakınızı ekleyerek(Eklediğiniz kişinin bu uygulamayı yükleyip onay vermesi gereklidir.)ilgili kişinin konum bilgilerini görebilir ve bulundukları bölgeye göre risk durumunu takip edebilirsiniz.

NOT:Uygulama yeni olduğu için yeni özellikler eklenecektir. 

Sağlıklı Bir Yaşam İçin Maskesiz Dışarı Çıkmayın!!!

Hayat Eve Sığar İndirme Linkleri

Android için Hayat Eve Sığar İndirme Linki

İos için Hayat Eve Sığar İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir