Güvendeyim İndir

Güvendeyim İndir

 İnsanlar deprem,sel,yangın vb. doğal afetlerde ailesine ulaşmak istiyor ancak şebekeler ya çekmiyor ya da çok yoğun olduğu için ulaşılamıyor.Ulaşılamadığı zaman kısa süreli panik yaşanıyor.

   AKUT,bu durumlar için bir uygulama üretti.Güvendeyim uygulaması deprem gibi doğal afet durumlarında belirlediğiniz kişilere sizin hakkınızda kısa mesajlar gidiyor.

  Güvendeyim ücretsiz bir uygulamadır.Ayrıca yakınlarınıza kısa mesaj gönderirken internetinizin olup olmaması önemli değildir.Sadece SMS gönderim hakkınızın olması gerekmektedir.Yapmanız gereken yakınlarınızı belirlemek ve doğal afet durumlarında bir butona basmak.Uygulama sizin konumunuzu o kişilere mesaj olarak iletecektir.

   Uygulamada seçeceğiniz kişi sayısı maksimum 5’tir.Uygulama da sadece bulunduğunuz şehirdekileri eklemeniz şart değildir.Hatta önerilen başka bir şehirde bulunan bir kişiyi eklemektir.Ayrıca güvendeyim uygulaması ile deprem,sel,yangın durumlarında neler yapabileceğinizi de öğrenebilirsiniz.

Güvendeyim Uygulaması Nasıl Çalışıyor?

  Uygulamayı aşağıdaki linklerden yükledikten sonra ayarlar bölümünden ene az 1 en fazla 5 kişinin numarasını eklemeniz gerekmektedir.1 kişi eklendikten sonra güvendeyim butonu aktif hale gelir.Yine ayarlar bölümünden herhangi bir doğal afet durumunda(deprem,sel,yangın) seçtiğiniz kişilere konumunuz kısa mesaj olarak gider.

Güvendeyim İndirme Linkleri

Android için Güvendeyim İndirme Linki

İos için Güvendeyim İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir