Google Fotoğraflar İndir

Google Fotoğraflar İndir

       Google fotoğraflar  dünya çapında popüler bi uygulamadır.Android ve İos için indirmesi ücretsizdir.Google fotoğraflar uygulaması depolama alanı olarak kullanılmaktadır. 

      Uygulamayı kullanmak için yapmanız gereken şey kullanmakta olduğunuz gmail adresiyle uygulamaya kayıt olabilirsiniz.İsterseniz başka bir gmail hesabıyla da kayıt olabilirsiniz.Uygulamayı indirmek ücretsiz olduğu gibi kayıt olmakta ücretsizdir.

     Ücretsiz ve oldukça güvenilir olan Google Fotoğraflar uygulaması fotoğraflarınızı ve videolarınızı en iyi şekilde korur.Uygulamada fotoğraflarınızı ve videolarınızı yedekleyip istediğiniz zaman telefonunuzun hafızasını boşaltabilirsiniz.

     Uygulama sizin için otomatik olarak fotoğraflarınızı albüm haline getiriyor.İsterseniz yapmış olduğu bu albümleri ailenizle veya arkadaşlarınızla güvenli bir şekilde paylaşabilirsiniz.

    Google fotoğraflar uygulamasında size sunmuş olduğu kolaylıklardan biri de istediğiniz fotoğrafı bulmanızda yardımcı olur.Yapmanız gereken şey sadece fotoğrafta bulunan belirgin bir objeyi,kişiyi veya hayvanı aramanız yeterli olacaktır.Görsel yapay zeka sayesinde karşınıza arattığınız şeyleri içeren fotoğraflar çıkıyor.

     Uygulama da silmiş olduğunuz fotoğrafları 60 gün boyunca saklar ve ondan sonra siler.Eğer kurtamak isterseniz hala şansınız var.

     Telefonunuzun hafızası artık boş kalabilecek.Google fotoğraflar uygulamasıyla fotoğrafalrınızı ve videolarınız yedekleyip telefon hafızanızı boşaltın.

    Google Fotoğraflar İndirme Linkleri

Android için indirme linki

İos için indirme linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir