Google Duo İndir

Google Duo İndir

  En iyi kalitede görüntülü konuşmak için ihtiyacınız olan Google Duo…

 

  Google Duo yüksek kaliteli görüntülü konuşma uygulamasıdır.Görüntülü konuşurken karıncalanmadan veya donmadan iyi bir şekilde ailenizle veya arkadaşlarınızla konuşmanızı sağlar.Android ve ios uyumlu telefonlar da tabletlerde,akıllı cihazlarda ve web’de çalışacak şekilde tasarlanmış olan güvenilir bir uygulamadır.

  Görüntülü konuşmalarda kalabalık aileler için veya pandemi döneminde evden iş görüşmeleri,toplantılar yapmak zorunda olan çalışanlar için 12 kişi ile aynı anda görüşmeler sağlayabilirsiniz. Yapmış olduğunuz aramalarda veya sizi arayanlara müsait olmadığınız dakikalarda zor anlarınızda da sizi düşünen Google Duo ile arkadaşlarınıza sesli mesajlar veya aramanızın açılmadığı anlarda  video mesajlar, fotoğraflar, notlar ve emojiler ile tepkinizi açık bir şekilde gösterebilirsiniz. Sadece görüntülü konuşmakla da sınırlanmayan Google Duo müsait olmadığınız zamanlarda sesli sohbet özelliği de mevcuttur.

  Google Duo Android ve ios uyumlu cihazlar indirmek ücretsizdir, ancak  görüntülü sohbet esnasında bazı durumlarda veri aktarımı ücrete tabi tutulabilir. Bilgi almak için operatörünüzü aramanız gereklidir.

  Google Duo İndirme Linkleri 

Android için Google Duo İndirme Linkleri

İos için Google Duo İndirme Linkleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir