Google Asistan İndir

Google Asistan İndir

     Evde,iş yerinde,kafede vb. yerlerde size yardımcı olacak birileri bulunmaktadır.Peki telefonunuzda size yardımcı olacak bir asistanın olmasına ne dersiniz?Cevabınız olumlu yönde ise doğru yerdesiniz.Size bugün hayatınızı oldukça kolaylaştıracak bir uygulama ile gelmiş bulunuyoruz.Adı ”Google Asistan”…

   Google Asistan yoldayken,iş yerindeyken veya acele bir işinizi yaparken kısaca ihtiyacınız olan her yerde size yardımcı olmaktadır.Üstelik bunu anında uygulamakta ve sizi asla bekletmemektedir.Uygulamayı ansroid ve ios uyumlu cihazlara sahipseniz ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

   Asistan ile yapabileceklerinizin sınırını asla yoktur.Ancak size kısaca neler yapabileceğinizi listeleyelim:

  1. Hatırlatıcılar ekleyebilirsiniz.Böylece zamanında her işinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
  2. Müzik dinlemenin zamanı olmaz.Ancak müzik açabilecek durumda değilseniz.Asistana hangi uygulamadan açması gerektiğini söylemeniz yeterli olacaktır.
  3. Trafikte iken mesaj göndermek istediğiniz kişiyi veya aramak istediğiniz kişiyi Asistana söyleyerek kolayca arayabilir veya mesaj yazabilirsiniz.
  4. Alarm kurmak bazen işkenceye dönüşebiliyor.Bu işkenceyi çekmemek için asistana sesli bir şekilde söylediğiniz takdirde o sizin için dilediğiniz saatte alarmı kurar ve tam zamanında çalar.
  5. Gitmek istediğin herhangi bir mağazanın en yakın adresini veya o hangi bölgelerde olduğunu ”Mağazam Nerde” özelliği ile kolayca bulabilirsin.
  6. Haritalar bölümü sayesinde gitmek istediğin yeri Asistana söyleye ve sen aramaya uğraşmadan o sana bulsun ve yol tarifini başlat.
  7. Asistanın özelliklerinden birisi de ona sorular sorabilirsiniz.Bu sorular internetten bulabileceğiniz sorular olabilir yada Asistan hakkında merak ettiklerinizi yine ona sorabilirsiniz.
  8. Asistan çocukları da unutmuyor.Çocuklar ve aile bölümü sayesinde onları eğlendirecek bir sürü oyun,hikaye üretiyor.

     Google Asistan’ın özellikleri bu 8 madde ile sınırlı olmamaktadır.İçerisinde onlarca özellik bulundurmaktadır.İşlerinizi daha kolay halledebilmek için indirmeye ne dersin?

 Google Asistan İndirme Linki

Android için Google Asistan İndirme Linki

İos için Google Asistan İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir