GomPlayer İndir

GomPlayer İndir

  20 yıldır hayatımızda olan GomPlayer bir video oynatıcıdır.

   Windows,ios,android sürücülerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilir.İzlemek istediğiniz videonun codec bilgilerini internetten indirir ve böylece sizin aramanıza gerek kalmaz.Telefonunuza veya bilgisayarınıza başka ek bir program indirmenize gerek kalmadan bilgisayarınızın performansına göre kendini ayarlar.

  İzlemek istediğiniz videolara ister alt yazı ekleyin,ister dublajlı film izleyin,isterseniz de beğendiğiniz sahnelerin resmini çekebilirsiniz.Ayrıca GomPlayer,filminizi kesintisiz izleme olanağı da sunuyor.

  Filminizin çözünürlüğü yüksek olduğu için eğer bilgisayarınız zorlanıyorsa GomPlayer çözünürlüğünü ayarlar.Böylece filminiz akıcı bir şekilde takılmadan devam eder.Ses konusunda da oldukça olanak sağlayan GomPlayer,eğer videonuzun sesi az çıkıyorsa sesini ayarlar ve yükseltir.Normalde oynamayan bozuk videolar GomPlayer ile oynatılabilir hale geliyor.

  Aşağıda bulunan linklerden GomPlayer’ı indirdikten sonra size kendi içerisinde bulunan 3 tema sunar.Bu temaları seçip seçmemek size kalmıştır.Daha fazla temaya bakmak isterseniz GomPlayer galerisi ile temanızı değiştirebilirsiniz.

  Videonun renk dengesini ayarlayabilir,ses düzeyine karar verebilir,videoyu boyutlandırabilir,alt yazı boyutunu değiştirebilir,görüntü ve seste hızlandırma gibi bir çok değişikliği yapabilirsiniz.Tamamen size kalmış.

 GomPlayer İndirme Linkleri

Windows için GomPlayer İndirme Linki

Android için GomPlayer İndirme Linki

İos için GomPlayer İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir