Glovo İndir

Glovo İndir 

   Evinizde film keyfi yapmak istiyorsunuz ama atıştırmalık hiçbir şeyiniz yok ve o kadar yorgunsunuz ki markete gidemiyorsunuz. Glovo size hemen yardımcı oluyor.

 2015 yılında İspanya’da kurulan Glovo, şimdi Türkiye de hizmete açıldı.Yapmanız gereken sadece uygulamayı aşağıdaki linklerden indirip kayıt olmak.Kayıt olduğunuz zaman konum bilgilerinizi de paylaşmanız gerekmektedir. Paylaştığınız zaman size en yakın market, restaurantları size gösteriyor. Talebinizi istediğiniz ödemeye yöntemiyle ödeyebiliyorsunuz.     

   Evinizdesiniz yemek yapacaksınız ve tam o sırada eksik bir malzeme var. Market evinize uzak ve siz de çok yorgunsunuz. Bu gibi durumlarda Glovo size yardımcı oluyor.Yemek,hediye,market, kahve,tatlı yani aklınıza gelebilecek her şeyi ayağınıza kadar getirir.Şehirdeki öne çıkan mağazalardan istediğini sipariş et ve dakikalar içinde elinde olsun. Sipariş ettiğiniz ürünün nerede olduğunu canlı olarak takip edebilirsiniz. 

Glovo  kendini geliştirerek Glovo Business’ı oluşturdu.Business ile siparişlerinizi gerçek zamanlı izleyebilirsiniz. Tek bir sipariş oluşturup birden fazla teslimat noktası belirleyebilirsiniz.Verdiginiz siparişin şimdi değil de ilerleyen bir günlere veya ilerleyen saatlerde gelmesini istiyorsanız Business size bu konuda yardımcı oluyor. Ayrıca haftanın her günü hizmet verilmektedir.Sipariş sürecinde yaşadığınız sorunları müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Verdiğiniz siparişler sigortaya tabi tutulur. Böylece kayıp sipariş veya hasarlı sipariş durumlarında kaygılanmazsınız.

Glovo İndirme Linkleri

Android için Glovo İndirme Linki 

İOS için Glovo İndirme Linki 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir