Glary Utilities Pro5 Ücretsiz İndir

Glary Utilities Pro5

Bilgisayar kullanıcıları için hepsi bir arada bulunan harika bir bakım ve iyileştirme aracıdır.

 

 

PC’nizin devamlı kullanımı yüzünden, düşük performans ve sisteminizin genel istikrarsızlık gösterdiği zamanlarda ve istem dışı mevcut boş alanın azalmaya başladığı günler de Glary Utilities bilgisayarınızın performansını geliştirmenize yardımcı olmak için geliştirildi. Sisteminizin hızını iyileştirmek,  temiz tutmak ve korumak için geliştirilmiş mükemmel bir program setidir.

Glary Utilities 20’den fazla yardımcı program içerir .Bu özellikleriyle çoğundan farklıdır çünkü her biri farklı bir fonksiyona cevap veren, farklı kısımları içeren bir yapıya sahiptir. Otomatik ‘’tek tıkla bakım’’ sistemini kullanabilirsiniz.

İçerdiği bazı programlar sayesinde ( Sabit sürücü analizcisi, geçici internet dosyaları ve geçmiş temizleyicisi , yanlışlıkla silinen dosyalar için bir kurtarma aracı, program kaldırıcısı,  windows  kayıt temizleyicisi, atık dosyalar için  arama aracı, tarayıcınızdaki gereksiz eklentiler için bir temizleyici,  zararlı program arama aracı, , sistem başlangıcında çalışan programlar için kontrol, yedek kopyası oluşturma aracı,  sürücü ve kontrol arama aracı,) tam bir sistem bakımcısıdır.

Glary Utilities indirme linkleri

  • 27.11.2019 tarihli indirme linkleri

  1.       Glary Utilities Pro 5 için indir
  2.       Glary Utilities 5 için  indir
                                     

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir