Fruit Ninja İndir

Fruit Ninja İndir

  Fruit Ninja oyunu’nu oynamak oldukça basittir.Yapmanız gereken tek şey meyveleri kesmek bombayı kesersen oyun biter. oyunu’nu oynamak oldukça basittir.Yapmanız gereken tek şey meyveleri kesmek bombayı kesersen oyun biter.

  Klasik modunda dikkatinin ne kadar iyi olduğunu test etmek için uzun bi süre boyunca meyve kesebilirsin.Buna dayanabilecek misin ? Oldukça popüler olan Fruit Ninja oyunu android ve ios  uyumlu cihazlara indirmek ücretsizdir.Oyun içerisinde isteğe bağlı satın alma içerir.

  Fruit Ninja oyunu farklı modlarda antrenman yapmanı ve farklı dilimleme yöntemleri öğrenmen için arcade ve zen modları mevcuttur.Antrenmanına biraz ara verin ve en sevdiğiniz meyveyi mini oyunlar aracılığıyla dilimlemenin yeni yollarını deneyin ya da oyuna hakimiyetini test edip ve günlük Meydan Okuma etkinlikleriyle ödüller kazan.

  Arkadaşlarınla birebirde mücadele ederek kimin daha iyi olduğunu herkese ispat edebilirsin.Oyuna her gün giriş yaparak kendinizi keskinleştirin ve ender bıçaklar ve dövüş okulları dâhil, diğer oyun modlarında kullanabileceğiniz günlük ödüller kazanın!

  Artık kılıcınız kınına girmeyecek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir