Free Fire İndir – Garena Free Fire İndir

Free Fire Oyunu Battlegrounds tarafından, PUBG’ den esinlenerek oluşturulmuş üçüncü şahıs aksiyon oyunudur. Oyunda, silah ve araçlarla dolu doğa örtüsü ile örtülü bir adada 50’ye kadar oyuncuyla  oyun oynuyor olacaksınız. Fakat bu adadan sadece bir oyuncu kurtulacak.

Bende oyunu araştırırken buldum ve ilgimi çekti oynamak ve görmek gerekli. Sizlere de bu sıkıcı günlerde oynamanız için tavsiye edebileceğim bit oyun olarak karşınıza çıkıyor.

Oyuna ilişkin biraz bilgi vermek istiyorum.

 

YAMA NOTLARI: KALAHARİ

Yeni Harita – Kalahari
“İkinci haritamız Araf’ı başlattıktan sonra, beklediğimiz kadar beğenmediğini fark ettik. Araştırma yaptıktan sonra haritanın Bermuda’ya çok benzemesinin nedenini öğrendik. O zamandan beri, dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla, üçüncü haritamız için gerçekten ne istediğiniz konusunda daha fazla sohbet etmeye başladık. Tamamen yeni stilin yanı sıra, birçoğunuz daha fazla eylem içeren bir harita istediniz ve bunu yapmayı umuyoruz. Kalahari’de oyuncular sadece Free Fire’ın arkasındaki hikaye hakkında bazı bilgiler veren eşsiz yer işaretlerine sahip bir harita değil, aynı zamanda eylemle dolu bir savaş alanı da görecekler. Kalahari hakkında daha fazla bilgi için, gelen Devblog için bizi izlemeye devam edin! ”

DEVBLOG: EĞİTİM TOPRAKLARI

Ne oldu, kurtulanlar!

Bugün, bir sonraki Yama ile birlikte gelen yeni bir özellik olan Eğitim Alanları hakkında konuşmak için buradayız (25/02 tarihinde) – Eğitim Alanları oldukça basit gelse de, gelişmeye giden şey hakkında biraz daha düşünmeyi paylaşmak istiyoruz bunu ayrı bir mod olarak ve nasıl en iyi şekilde kullanabilirsiniz.

EĞİTİM TOPRAKLARI 101

Eğitim Alanları, oyun mekaniğinizi eğitebileceğiniz ve kendinizi tam potansiyelinize yükseltebileceğiniz bir yerdir – bunu sanal bir silah menziline gitmeyi düşünün, sadece bunu değil – Eğitim Alanları da yeni arkadaşlarla tanışabileceğiniz bir yer, ve belki de hayallerinizdeki Kadroyu oluşturabilirsiniz. Eğitim Alanlarında, oyun içi becerilerini geliştirmek ve savaşın sıcağında anlaması zor olan bazı şeyleri tanımak isteyen diğer oyuncularla tanışacaksınız. En sevdiğiniz silahın yayılmasını anlamaya mı çalışıyorsunuz? Çekim yaparken hedefinizi kontrol etmenin en iyi yolu? Ya da sadece Zipline’ı kullanmanın en iyi yolu gibi basit şeyleri anlamaya mı çalışıyorsunuz?

Eğitim Alanları ile, gerçek savaşa gitmeden önce yeteneklerinizi test etmenizi ve geliştirmenizi sağlayan bir ortam yaratmaya çalıştık – bunun üzerine, en sevdiğiniz silah kombinasyonlarını, ideal silah eklerinizi, her maçta gelip gelmek biraz daha zordur.

EĞİTİM NEDİR?

Eğitim Alanları iki Ana Bölgeden oluşur:

  • İlk bölge, tüm silahları içeren bir atış menzilidir, böylece hedefinizi eğitebilir ve pratik yapabilirsiniz
  • İkinci bölge, tekrar tekrar canlanabileceğiniz ve gerçek insanlara karşı yeteneklerinizi eğitmek için insanlarla savaşmaya devam edebileceğiniz bir yerdir.

Ayrıca diğer arkadaşlarınızla etkileşimde bulunabileceğiniz ve takabileceğiniz, yeni arkadaşlar edinmek için bazı mesajlar gönderebileceğiniz açık alanlar da var! Oyuna daha fazla özellik ekledikçe, bunları Eğitim Alanlarına eklemeye değip değmeyeceğine dikkat edeceğiz.

UYGULAMA ÜSTÜ OLUN

Eğitim Alanları bir öğrenme yeridir, ancak aynı zamanda bir paylaşım yeri de olabilir – uygulama tarzınızı arkadaşlarınızla, videoyla veya favori akış platformunuzla paylaşmaktan çekinmeyin! Neyle karşılaşacağınızı görmek için çok heyecanlıyız!

Free Fire İndirme Linkleri

Apple – İphone için Free Fire İndirme Linki

Android Cihazlar için Free Fire İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir