Fraps Full indir

Fraps Real-Time Video Capture & Benchmarking

    

             Fraps, DirectX veya OpenGL grafik teknolojisi kullanan oyunlarla kullanılabilecek evrensel bir Windows uygulamasıdır. Mevcut haliyle Fraps birçok görevi yerine getirir ve en iyi şekilde şöyle tanımlanabilir:

  • Ekran Yakalama Yazılımı – Bir tuşa basarak ekran görüntüsünü alın! Her yeni çekimi istediğinizde bir boya programına yapıştırmaya gerek yoktur. Ekran görüntüleriniz otomatik olarak adlandırılır ve zaman damgası olarak adlandırılır.

 

  • Kıyaslama Yazılımı – Ekranınızın bir köşesine saniyede kaç kare (FPS) aldığınızı gösterin. Özel kıyaslamalar yapın ve iki nokta arasındaki kare hızını ölçün. İstatistikleri diske kaydedin ve bunları kendi incelemeleriniz ve uygulamalarınız için kullanın.

  • Realtime Video Capture Software – En sevdiğiniz oyunu oynarken hiç video kaydetmek istediniz mi? Machinima devrimine katıl! VCR’yi atın, DV kamera kullanmayı unutun, oyun kaydı hiç bu kadar kolay olmamıştı! Fraps, saniyede 1 ila 120 kare arasında değişen özel kare hızlarıyla 7680×4800’e kadar ses ve video çekebilir!

Frap İndirme Linkleri

Fraps 3.5.99 Windows için İndir

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir