Fotoğraf Düzenleyici:PicsArt İndir

PiscArt İndir

    PicsArt,çekindiğiniz fotoğrafları düzenlemek,filtre eklemek için geliştirilmiş bir uygulamadır.

      Fotoğraflarınızın arka planlarınızı düzenlemek veya arka plan eklemek,emoji eklemek,kolaj oluşturmak,çerçeve oluşturmak için geliştirilen bir uygulamadır.

   PicsArt ile fotoğrafınızı kırpıp düzenleyebilir,döndürebilir,çevirebilir,klonlayabilirsiniz.Fotoğrafınızın renkleri ile oynayabilirsiniz.Değişik efektler ekleyerek fotoğrafınıza canlılık katabilirsiniz.Fotoğrafınızda beğenmediğiniz detaylar varsa örneğin;yüzünüzde bulunan lekeleri bu uygulama ile düzeltebilir,lekeleri yok edebilirsiniz.Saç rengi,göz rengi,detaylar,ten rengi,diş beyazlatma,kırmızı göz,yüz düzeltme gibi bir çok araç mevcuttur.

     Fotoğrafınıza küçük resimler,emojiler ekleyebilir ve fotoğrafanızı eğlenceli hale getirebilirsiniz.Arka planda beğenmediğiniz ayrıntılı kesebilir,yok edebilirsiniz.Fotoğrafınıza metinler ekleyebilirsiniz üstelik bunu farklı yazı tipleri ile yapmak da mümkün.Ayrıca yazınıza gölge yapabilir,yazı renginizi değiştirebilir,opaklığını ayarlayabilir,farklı şekillere getirebilirsiniz.

     Fotoğrafınızın üzerine farklı veya aynı fotoğraf ekleyebilirsiniz.Arka planınızı oluşturabilirsiniz.Fotoğrafınıza çerçeve oluşturabilirsiniz.Eğer çerçeve oluşturmak istemiyorsanız sınır da koyabilirsiniz.PicsArt,fotoğrafınızın üzerine bir şeyler çizebilme imkanını da veriyor.

    Ayrıca birden fazla fotoğrafı kolaja dönüştürebilirsiniz.Kolajı düzenlerken yapacağınız düzenlemeler yukarıda anlattığımız şekilden farksızdır.

PicsArt İndirme Linkleri

Windows için PicsArt İndirme Linki

Android için PicsArt İndirme Linki

İos için PicsArt İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir