Fortnite Season 2 Oyunu İndir

Oyunları araştırırken PUBG gibi bir anda parlayan ve anlamlı bir şekilde ilgi gösterilen Fortnite oyununa rastladım.

Fortnite o kadar sevilir bir hale geldi ki her internet cafe de counter strike oynayan gençlerden ziyade fortnite oynayan gençler görmek çok olası.

Nedir bu Fortnite ?

 Epic Games tarafından tasarlanan multi player ve online olarak tasarlanan bir oyundur. Fortnite, piyasaya sürüldükten kısa süre sonra, PUBG’nin de başarısından etkilenerek, oyuna ‘Battle Royale’ adlı eğlenceli bir mod da eklendi. Ücretsiz ve bağımlılık yapan bir oyundur.

Nasıl bu kadar hızlı ünlü oldu?

Battle Royale oyunlarının genel felsefesi “Öldür ya da Öl”. Oyun çok basit olsa da oyunda başarıya ulaşmak oldukça zordur. Oyun farklı grafikleri ve oynanış tarzı ile insanları kendine bağlıyor.

Oyun erken erişim olarak kullanıma sunulmuş haldedir. Yani oyun hala geliştirme aşamasında iken kullanıcıların oynaması ve geliştirmeye yardım etmeleri için erişime açılmıştır.

Nasıl Oynanır bu Fortnite

Oyuna ilk kez girerseniz, bodoslama oyun alanına aldığınızda muhtemelen kafanızda bir kurşunla oyunun sonlandığını görürsünüz. Oyundaki bir numaralı kural ölmemektir, öldürebildiğiniz kadar oyuncuyu öldürmektir. Etliye, sütlüye karışmadan oynayayım diyorsanız bir yer bulup gizlenebilirsiniz ama her an birisi sizi bulup öldürebilir; bu ihtimali de gözden çıkarmayın.

Oyunda kaçmanız gereken şeylerden birisi de The Storm; yani fırtına. The Storm, sizin güvenli bir yere girmenize sebep olacak sürekli bir tehdittir. Çoğunlukla olduğu yerde bekleyen oyuncuların periyodik olarak hareket etmesini isteyen bu fırtınaya yakalanırsanız, sağlık çubuğunuzdan epey bir kısmı kaybedebilirsiniz

Fortnite Oyunu İndirmeleri

Windows için Fortnite indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir