Filmbox İndir

Filmbox İndir

        Tek bir üyelik ile yeni çıkan,dublajlı,yerli ve yabancı vb. gibi bir çok filmi gözünde canlandırabiliyor musunuz?Eğer gözünüzde canlandıramıyorsanız hayali yerine gerçeğe dönüştürülmüş hali yani Filmbox uygulamasını size tanıtalım… 🙂

    Filmbox yeni çıkan,yerli,yabancı,asla eskimeyen,komedi türleri gibi bir çok filmi bir arada barındıran bir film izleme uygulamasıdır.Üstelik sadece filmleri değil eğlence kanallarını da size sunuyor.Komedi filminden drama,korku filminden aksiyon filmine,arkadaşlarınızla izleyebileceğiniz filmlerden aileniz ile izleyebileceğiniz filmleri kadar bir çok kategoride bulunan filmleri gözler önüne seriyor.Üstelik kaç tane film izlemek isterseniz izleyebilirsiniz yani size asla sınır koymuyor.

    Dövüş kanalları,moda kanalları,belgesel kanalları gibi bir çok kanalı da sizi bünyesinde barındıran Filmbox mobil cihazlara indirilmesi ücretsiz bir uygulamadır.Eğer android ve ios uyumlu cihazlara sahipseniz ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.Uygulamayı isterseniz televizyonunuzdan,isterseniz tabletinizden,isterseniz telefonunuzdan isterseniz de web sitesinden açabilir ve sınırsız eğlencenin tadına varabilirsiniz.

   Filmbox sadece yetişkinleri değil çocukları da düşünmektedir.Bunun için uygulama içeriğinde çocuk kanalları ve çocuklar için filmler de bulunmaktadır.Üstelik tüm bu kategorideki filmleri dilediğiniz kalitede izlemeniz de mümkündür.Kaliteli görüntüsü olmayan bir filmi izlemek istemiyorum diyorsanız HD kalitesi ile izleyebilirsiniz.

   Filmbox içeriğinde sanatseverler için Arthouse,dövüş aşıkları için Fightbox,hız tutkunları için Fast&Fun,müzik benim hayatım diyenler için 360 Tunebox,belgesel severler için de Docubox kanalları bulunmaktadır. Ayrıca uygulama neredeyse herkesi düşünmüş ve kullandığınız cihaza göre görüntü kalitesini ayarlamaktadır.Alt yazılı yabancı film tercih edenler için alt yazılı,dublajlı tercih edenler için de dublajlı filmler sunmaktadır.

    Filmbox ile daha sonra izlemek istediklerinizi veya izleyip beğendiklerinizi favorilere ekleyebilirsiniz.Böylece filmlerinizi asla kaybetmezsiniz.Yarım kalan filminizi tekrar izlemek yerine hangi cihazdan üye girişinizi yaparsanız yarım kalan yerden devam edebilirsiniz.Tüm bu faydalarına bir fayda daha ekleyecek olursak Filmbox’a ilk üye girişi yaptığınız da ilk bir ay ücret ödemezsiniz.Daha sonra aylık planlama ile uygun fiyata dilediğiniz filmi izleyebilirsiniz.

Filmbox İndirme Linkleri

Android için Filmbox İndirme Linki

İos için Filmbox İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir