Evernote İndir

Evernote İndir

  Aklınızda ne varsa not edin.

    Evernote yapılacaklar listenizi,işlerinizi,fikirlerinizi vb. not edebileceğiniz bir uygulamadır.Android ve ios uyumlu cihazlara ücretsiz indirilmektedir.

  Hafta sonu hangi planlarınızı olduğunu,iş yerinizde yapacaklarınızı,aklınıza gelen müthiş bir fikri veya projeyi,eve giderken alacaklarınızı,alacağınız bir çantayı yani kısaca unutmamak için not etmek istediğiniz her şeyi Evernote uygulamasına not edebilirsiniz.Böylece unutmak gibi bir derdiniz olmayacak ve telaşa kapılmayacaksınız.

   İsterseniz fotoğraf olarak isterseniz yazı halinde isterseniz de sesli mesaj olarak dilediğinizi not edebilirsiniz.Tamamen size kalmış.Hangisi daha kolayınıza geliyorsa Evernote sizin için orada…

   Hem çevrim içi hem de çevrim dışı notlarınızı yazabilirsiniz.Klavye ile veya elle yazılmış notları tarayabilirsiniz.Yazdığınız notları ekip arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.Ayrıca Evernote tüm cihazlara senkronize olabildiği için bilgileriniz de sizinle taşınmaktadır.

  PDF,Microsoft office belgeleri gibi bir çok belgeyi,fotoğraflarınızı,fişlerinizi,makbuzlarınızı,dekontlarınızı aklınıza gelen her şeyi Evernote’a ekleyebilirsiniz.

  Evernote  belirlediğiniz saatlerde hatırlatıcılar ekleyerek her şeyi zamanında halletmenize yardımcı olur.Hareket halindeyken bile notlar oluşturabilirsiniz.Ana ekranınıza Evernote uygulamasını ekleyin ve kolayca ulaşım sağlamayı unutmayın!! :))

Evernote İndirme Linkleri

Android için Evernote İndirme Lİnki

İos için Evernote İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir