Euro Truck Simulator 2 İndir

Euro Truck Simulator 2 Oyunu

           Euro Truck Simulator 2, evinizin rahatlığında gerçek bir kamyon şoförü olma şansını veriyor:)) Sayısız kişiselleştirme seçeneği ve gelişmiş sürüş fiziğine sahip lisanslı kamyonlara sahip olan oyun, pazardaki en popüler kamyon sürüş simülatörünün yerini alan eşsiz bir sürüş deneyimi sunuyor. Oyun dünyasında, kamyonları gerçek hayatta kullanıyormuş gibi hissetmenizi sağlayan, en üst düzeyde deneyim yaratmak için çok sayıda simge yapı ve tam olarak yeniden oluşturulmuş bölgeler var! Ama kandırılmayalım – Euro Truck Simulator 2 sadece sürüşle ilgili değil – oyundaki ekonomi, tam olarak gördüğünüz gibi kendi nakliye şirketinizi yaratmanıza ve büyütmenize olanak tanıyor – fırsatlar sonsuz!

     Euro Truck Simulator 2 Bir çok Özlliği bünyesinde barındırıyor ve sizlere keyifli bir oyun sunuyor. Hadi bunları inceleyelim:

Avrupanın En Ünlü Kamyon Markaları


Euro Truck Simulator 2’de 7 lisanslı araç markası ve kullanılabilecek toplam 15 benzersiz araç modeli bulunmaktadır – bu araçların her biri üreticiden lisanslanmıştır ve gerçek bir aracı sürmek gibi hissetmenizi sağlayacak şekilde ayrıntılı olarak yeniden yaratılmıştır.

Engin Manzara Seçenekleri

Tüm Avrupayı gezerken, ülkeleri tek tek geçebilir ve manzaranın keyfini sürebilirsiniz.

 

Euro Truck Simulator 2 İndirme Linki

     Bu oyun, Çevrim içi bir oyun olması nedeniyle, Steam üzerinden indirilerek oynana bilmektedir. İndirme link aşağıda verilmiştir. Önce steam yükleyecek ve steam üzerinden kuracaksınız.

Euro Truck Simulator 2 İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir