Driver Booster 7 İndir

Driver Booster, Sürücü Bulma ve Güncelleme Programı

           Standart ev kullanıcıları, genelde bilgisayarlarında formatlama işlemini yapabilseler dahi bir çok sürücüyü bulmak ve kurmakta sorun yaşayabilirler. Ekran çözünürlükleri kötü olabilir, ses gelmiyor olabilir, internet çalışmıyor olabilir. Tüm bu problemler tamamen sürücülerin kurulmamasında kaynaklanıyor.

       İşte bu noktada sizlerin imdadına yetişen program Driver Booster uygulaması, sizin için sisteminizi tarayarak 3.000.000 sürücü veritabanında tarama yaparak sürücülerinizi kurar.

Hızlı Sürücü Güncellemesi

       Sürücü Booster 7, sizin için uygun bir sürücü güncelleyicisidir. Eski sürücülerin etkili bir şekilde algılanmasına ve güncellenmesine yardımcı olabilir. Ayrıca, bu sürücü güncelleyicisinin tarama hızı neredeyse% 100 oranında artırıldı; bu, sürücü durumunuzu elde etmek için daha fazla zaman kazandırır. Hala daha fazla rahatlığa ihtiyacınız varsa, en son güncellemeleri gerçek zamanlı olarak almak için otomatik sürücü güncellemesini etkinleştirebilirsiniz.

Windows sorunlarını düzelt

          Bazı sürücü hatalarından kaynaklanan sistem çökmesine ya da mavi ölüm sorunlarıyla karşılaştınız mı? Driver Booster 7, yaygın Windows sorunlarını etkin bir şekilde çözmek için bazı yararlı araçlar sunar. Sürücü güncelleme hatalarının neden olduğu bazı mavi ölüm sorunları ekranını düzeltebilir. Ayrıca, daha iyi kullanıcı deneyimi için ses sorunlarının ve ağ arızalarının çoğunu gidermeyi destekler.

Büyük Sürücü Veritabanı

     PC’nizde kötü çözünürlüklerden veya düşük ses kalitesinden mi şikayet ettiniz? Bunlar eski ekran bağdaştırıcılarınız ve eksik ses kartınızdan kaynaklanıyor olabilir. En iyi PC performansı için 3.000.000’den fazla aygıt sürücüsü ve oyun bileşeni güncellemek için Driver Booster 7’ye ihtiyacınız olabilir. İndirilen tüm sürücüler resmi üreticilerin web sitelerinden gelir ve yetki ve güvenliği sağlamak için hem Microsoft WHQL testini hem de IObit testini geçmiştir.

 

 

İndirme Linkleri

Driver Booster 7 indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir