Dosya Kurtarma Programı R-Studio İndir

Silinen ve Formatlanan Dosyaları Kurtarma

      R-Studio programı; MacOS, Windows ve Linux bilgisayarlarda sorunsuz bir şekilde çalışabilir. Laptop, PC harddisklerinizden, Flash Disk (çıkarılabilir disklerden), ağır hasar görmüş disklerden, sistemi çalışmayan ön yüklenemeyen disklerden ve bir yerel ağa veya internete bağlı istemci pc lerden veri kurtarabilir.

     Ben uzun zamandır, bu programı güvenle ve kaliteli bir şekilde kullanıyorum. Bir çok dosya kurtarma programı denedim ancak içlerinde en çok fayda sağladığım bu oldu. Bence kurtaramadığınız bir dosya varsa bu programı bir deneyin derim.

R-Studio veri kurtarma yazılımı aslında veri kurtarma uzmanları, sistem yöneticileri, BT uzmanları ve ileri ve deneyimli bilgisayar kullanıcıları tarafından kullanılmak üzere geliştirilmiştir. R-Studio’nun özelliklerinden bazıları bilgisayar adli tıp uzmanları için özel olarak tasarlanmıştır ve çoğu R-Studio kullanıcısı yazılımın her özelliğine ihtiyaç duymaz.

R-Studio’da sunulan birçok özellik nedeniyle, arayüzünü ve bol işlevselliğini biraz kafa karıştırıcı bulan deneyimsiz kullanıcılar olabilir. Aslında yazılım arayüzünü mümkün olduğunca basittir. Ancak, Üç aşamalı sihirbaz odaklı kullanıcı arayüzü, sıradan dosya kurtarma işlemlerini, verimliliklerinden ödün vermeden gerçekleştirmek için daha kolay bir yol sağlar. Temel ve bazı gelişmiş veri kurtarma ihtiyaçları için en iyi seçimdir. 

R-Studio İndirmeleri

Windows için R-Studio İndir

MacOS için R-Studio İndir

Linux için R-Studio İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir