Dlive:Blok Zincirinde Yayın Yapın İndir

Dlive:Blok Zincirinde Yayın Yapın İndir

   Binlerce kişinin beğenerek kullandığı Dlive 7 farklı ülkede desteklenmektedir.Kullanıcılar tarafından yönetilen ilk canlı yayın platformu konumundadır. Lino Blockchain desteklemesi sayesinde kesintisiz canlı yayın yapabilme özelliğine sahiptir.Android ve ios uyumlu cihazlara ücretsiz bir şekilde indirilmektedir.

    Dlive ile oyun,müzik,eğitim gibi bir çok kategoriden canlı yayınlar yapabilirsiniz.Yaptığınız canlı yayını binlerce Dlive kullanıcısı izlemektedir.Ayrıca sizinle aynı zamanda yapılan canlı yayınlar arasında oylama yapılarak kimin daha çok sevildiği de belirlenmektedir.

 Diğer uygulamalarda canlı yayınlar sırasında oluşan kesintiler Dlive uygulamasında olmamaktadır.Hatta uygulamayı geliştirenler ‘0 Kesinti’ olacağını söylemektedir.Ayrıca canlı yayın yapanların dışında canlı yayını izleyenlere de ödüller verilmektedir.Canlı yayını izleyen izleyicilere de %25 oranında ödüller verilmektedir.Diğer kalan %75’lik kısım ise canlı yayını yapan kullanıcıya verilmektedir.Dlive uygulamasının diğer uygulamalardan ayrılan özelliklerinden birisi de budur.Yani sadece yayıncıyı ödüllendirmekle kalmaz,izleyiciyi de ödüllendirmektedir.

  Dlive ile BTT bölümü ile bahis yapabilir ve ek ödüllere de erişebilirsiniz.Dlive kurucusu Charles Wayn’ê göre Dlive’in asıl amacı kar etmek değil kullanıcının büyümesine odaklanmaktır…. 🙂

Dlive İndirme Linkleri

Android için Dlive İndirme Linki

İos için Dlive İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir