Deezer İndir

Deezer İndir

     Spor yaparken,yolculuk sırasında,modun düşükken veya yüksekken müzik dinlemeyi kim sevmez ki?

    Deezer her anında muhteşem şarkı listeleri ile yanında.56 milyondan fazla şarkıları ve daima sana özel olacak önerileri ile Deezer müzik dinleyebileceğiniz bir uygulamadır.Android ve ios uyumlu cihazlara ücretsiz indirebilirsiniz.Masaüstü uygulamasını indirmeyi unutmayın!!

   Deezer internetin olmadığı zaman bile kesintisiz müzik dinleyebileceğin harika bir uygulama.İnternetim yok diye üzülmene gerek kalmayacak çünkü çevrimdışı da müzik dünyasına giriş yapabilirsin.Sürekli dinlediğin,dinlemekten keyif aldığın müzikleri telefonuna ücretsiz bir şekilde indirebilirsin.Üstelik kullanımı kolay arayüzü sayesinde zorluk çekmezsin.

 Deezer ile pop,rock,rap vb. bir sürü kategoriden dilediğin müziğe kolayca ulaşabilir ve dilediğin kadar dinleyebilirsin.Sana özel hazırlanan listelere göz atabilirsin.Bu listelere beğeneceğine biz eminiz. 🙂

  Kitap okurken rahatlatıcı müzikler,spor yaparken pop müzikler,trafikten sıkıldıysan rock müzikler dinleyerek hayatının her anını Deezer sayesinde eğlenceli ve tutkulu geçir.Ayrıca Deezer’a kendi mp3 arşivini de yüklemeyi ihmal etmemelisin.

   Müzik listelerinden sıkıldıysan canlı radyo istasyonlarını,podcastları,sporları ve Deezer’ın her türlü müzik kanallarını da dinleyebilir ve takip edebilirsin.

  Deezer sevdiğin müzik türlerine,en sevdiğin albümleri,en sevdiğin sanatçıları ona söylemen ile kişiye özgün listeler oluşturmaktadır.Bu listeler ile müziğin keyfine hem sınırsız hem de hiçbir ücret ödemeden ulaşabilirsin.Tek bir tık ile eski kasetlerden yeni rap şarkılara kadar ulaşmaya ne dersin?

Deezer İndirme Linkleri

Android için Deezer İndirme Linki

İos için Deezer İndirme Linki

Pc için Deezer İndirme Linki

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir