Deep Freeze Enterprise İndir

Deep Freeze Enterprise Uygulaması indir​

     Deep Freeze çok faydalı bir uygulama olmasına rağmen son kullanıcılar için pekte fayda sağlamayabilir. Şöyle anlatabilirim, deep freeze bir bilgisayara kurulduktan sonra aktif edilir ve aktif edildiği andan itibaren bilgisayarı takip etmeye başlar, yapılan bütün değişiklikleri her yeni başlatmada geri alır.

    Toplu kullanıma açık; internet kafe, kütüphane gibi yerlerde insanlar bilgisayarları çok tedbirsiz kullandıkları için virüs bulaştırabilir yada bilgisayarın çökmesine neden olabilirler. Bu nedenle deep freeze bu gibi yerlerde gayet faydalıdır.

   Anacak kullanıcıların bilgisayarlarında kullandıkları uygulama resim, video ve daha bir çok şeyi dikkatsizce kaybetmelerine sebep olabilirler.

   Ben aktif olarak deepfreeze kullanıyorum, ancak son kullanıcı olarak değil. Eğitim sınıfımızda öğrenci bilgisayarlarında ve öğretmen bilgisayarlarının sistem kısmında aktif olarak kullanıyorum. Böylece öğrencilerin bilgisayarlara istemeden de olsa zarar vermelerini engelliyorum.

   Ayrıca, eğitim için kullanılan okul bilişim laboratuvarlarında kullanılması çok mantıklı olur, minik öğrencileriniz bilgisayarları bozabilir, ancak merak etmenize gerek yok çünkü pc nin yeniden başlatılması yeterli olacaktır. Bilgisayar ilk kurulduğu haline dönecektir.

Dondur ve Geri Yükle

Uç noktalarınızı istediğiniz duruma dondurun. Beklenmeyen değişikliklerden basit bir yeniden başlatma ile geri yükleyin
 

Kilitlenme Savunmasını Ortadan Kaldır

 
Kullanıcılara sınırsız erişim sağlayın ve güvenliği sağlamak için kısıtlayıcı bilgisayar kilitlenmesinden kaçının.
 

Kimlik Avına Karşı Koruma

 
Yeniden başlatmadaki kötü amaçlı değişiklikleri tersine çevirin ve bilgisayarları kimlik avına karşı koruyun.
 

Deep Freeze İndirme Linkleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir