Dailymotion İndir

Dailymotion İndir

  İnternet bağlantın olmadan bile video izlemeye hazır mısın ?

  Dailymotion uygulamasıyla en güncel haberleri, yeni müzikleri, spora dair her şeyi ve daha fazlasını android ve ios uyumlu cihazlara ücretsiz olarak indirebilir,aynı zamanda web sitesi üzerinden de takip edebilirsiniz.

  Dailymotion 2005 yılının Mart ayında, Benjamin Bejbaum ve Olivier Poitrey tarafından Fransanın Paris şehrinde kurulmuş olan bir video barındırma web sitesidir. 15 Mart 2005’te yayına girmiştir ve popüler olarak kullanılan video paylaşım sitesi haline gelmiştir.

  Dailymotion video platformunda olan uygulamalar arasında  en kaliteli görüntüye ve içeriğe sahip tek video barındırma alanıdır.

  Kendinizi en iyi yayıncılardan gelen videolar dünyasına bırakın ya da dünyanın yarın hakkında konuşacağımız günlük trend hikayelerimiz olan Daily Pulse’a geçin.

  Severek izlediğiniz kişilerin,konuların ve kanalların paylaştıkları videolardan anında haberdar olarak gündemi ilk siz öğrenebilirsiniz. Zamanınızın kısıtlı olduğu zamanlarda izlediğiniz videolar yarıda kalacak diye korkmayın, kaldığınız yerde videoyu kaydederek tekrar baştan izlemek yerine aynı yerden devam edebilirsiniz.

  Dailymotion uygulamasıyla kendi kişiselleştirilmiş bir video deneyimi için kendi video oynatma listeni oluşturabilirsin, aynı zamanda veri tasarrufu yaparak videolarınızı çevrim dışı modunda kütüphanenizde istediğiniz zaman ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. 

Dailymotion İndirme Linkleri

Android için Dailymotion İndirme Linki

İos için Dailymotion İndirme Linki 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir