Criminal Case İndir

Criminal Case İndir

   Dedektiflik yapmayı sevenler için müthiş bir oyun ile geldik bugün.Crimal Case;cinayet aydınlatmak,suçluları yakalamak ve gizli nesneleri bulmayı sevenler için geliştirilmiş ve ios ve android cihazlara ücretsiz bir şekilde indirilen bir oyundur.Oyunu oynamak için tek bir şart bulunuyor.Eğer yaşınızın 13+ ise hadi cinayetler seni bekliyor.Bu gizemli oyunu oynayıp cinayetleri gün yüzüne çıkarmaya hazır mısın ?

    Son zamanların popüler oyunlarından olan Criminal Case gelişme çağında olan çocuklarda önemli bir yere sahiptir.Genç yaştaki oynayan oyuncuların dikkatinin ve gözlem yapıp analizleri doğru bir şekilde yorumlaması için yardımcı olan bir oyundur.Sizde çocuklarınızla oynamak ister misiniz?

   Criminal Case oyununda yapmanız gereken şey oyun içerisindeki polise yardım edip cinayetleri aydınlatmaktır.İpuçlarını bulmak için olay yerinde inceleme yapıp deliller topla,sorgulanması gereken şüphelileri sorgula ve olayı aydınlatmak için en ufak ayrıntıya bile dikkat etmen gerek. 

  Oyun içerinde kullanman gereken oyun parası bulunuyor.Oyunda gerçek para da kullanılıyor.İstersen gerçek para yükleyebilirsin ama bu senin isteğine bağlı,istemezsen bunu atlayıp oyundan kazandığın paraları harcarsın.

  Katili yakalamak için cesaretin var mı ? 

  Sadece cesareti olanlar kazanabilir….

  Criminal Case İndirme Linkleri 

 Android için Criminal Case İndirme Linki

İos için Criminal Case İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir