CPU-Z Sistem Bilgi Yazılımı İndir

CPU-Z SİSTEM ANALİZ PROGRAMI

CPU-Z , sisteminizin bazı ana cihazları hakkında bilgi toplayan ücretsiz bir yazılımdır:

  • İşlemci adı ve numarası, kod adı, işlem, paket, önbellek düzeyleri.
  • Anakart ve yonga seti.
  • Bellek tipi, boyutu, zamanlamaları ve modül özellikleri (SPD).
  • Her bir çekirdeğin dahili frekansının, bellek frekansının gerçek zamanlı ölçümü.

gibi bir çok bilgiye ulaşmanızı sağlar.

Microsoft® Windows ™ için Geliştirme Kitleri

CPU-Z son kullanıcılara hitap ederken, ayrıca yazılım geliştiriciler içinde geliştirme kiti sunuyor. Konu ile ilgili olarak firmanın sitesinde olan geliştirici bilgileri şu şekildedir;

CPUID SDK’nın Yaptığı ve Nasıl Yaptığı.

CPUID Yazılım Geliştirme Kitleri, herhangi bir modern programlama dili ile geliştirilen herhangi bir Windows uygulamasına donanımla ilgili güçlü bir rutin seti sunar. CPUID kitlerinin merkezinde çekirdek modu yazılım sürücüsüne dayanan güçlü bir donanım algılama ve donanım izleme motoru bulunur.

Kullanıma hazır bir çözüm.

CPUID SDK’nın seçimi öncelikle donanımla ilgili gelişmelerde önemli bir zaman tasarrufu anlamına gelir. Sadece birkaç dakika içinde uygulamanız, popüler CPU-Z’yi çalıştıran motorla aynı güçlü ve yaygın olarak test edilmiş bir algılama motorunu entegre eder .

Dünya çapında kullanılan bir donanım algılama motoru.

Her ay 2,2 milyondan fazla kopya indirildiğinde CPU-Z, uygulamalarınızda kullanacağınız algılama motorunun güvenli ve güvenilir olduğunun sigortasıdır. Algılama motorundaki her büyük değişiklik, CPUID Z’ye CPUID SDK’ya eklenmeden önce CPU-Z’ye dahil edilir, bu da her zaman tamamen hata ayıklanmış bir motorla çalışmanızı sağlar.

Endüstri desteği.

CPU-Z, donanım endüstrisinin büyük bir desteğinden faydalanır ve bu da en iyi bilgi kaynağı ve en son teknolojilerin desteğinde hızlı bir reaktivite sağlar.

CPU-Z Ekran Görüntüleri

Kişisel bilgisayarınızın, işlemci bilgelerini görebileceğiniz bir ekran sunarak sizlerin kendi bilgisayarınız hakkında bilgi edinmenizi sağlıyor. Ayrıca canlı olarak işlemci üzerinde olan yükü kaç çekirdeğin aktif olarak kullanıldığı gibi bilgileri görmenizi sağlayacaktır. OverClock düşkünleri için sistemin stabil çalıştığı son işlemci hızını görebilmemizi sağlayan  Güzel bir uygulamadır.

CPU-Z İndirmeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir