Clash Of Clans İndir

Clash of Clans İndir

   Dünya çapında oldukça sık kullanımına sahip oyunlarından biridir Clash of Clans.Android ve ios cihazlarına ücretsiz bir şekilde indirilebilen oyun,milyonlarca oyuncu ile bir araya gelerek savaşabildiğiniz,kendi köyünüzü kurduğunuz ve klanlarını güçlendirmek için savaştığınız eğlenceli ve maceralı bir oyun niteliğindedir.

  İçerisinde olan birçok karakter var.Bu karakterlerden biri olman için herhangi bir ücret ödemene gerek kalmayacak çünkü oyun tamamen ücretsizdir.Oyunu aşağıda verdiğimiz linklerden indirdikten sonra kendi profilinizi oluşturmak ile işe başlayabilirsiniz.Daha sonra kendi klanınızı oluşturmanız gerekmektedir.Klanlarınız ne kadar güçlü olursa sizin için daha iyi.Çünkü savaştığınız takım sizin gücünüz karşısında pes edecektir ve kazanan daima siz olacaksınız.

   Köyünü kurduktan sonra çevresine tuzak,toplar,duvarlar ekleyerek köyünü koruman gerekmektedir.Aynı zamanda köyünde en önemli olan yeri ana binasıdır.Binanı korumak için çeşitli stratejiler yapmalı ve ona zarar gelmemesini sağlamalısın.Ayrıca klanını oluştururken arkadaşlarını davet ederek daha güçlü bir takım da oluşturabilirsin.Böylece en güçlünün sen olduğunu tüm dünyaya kanıtlayabilirsin.

    Oyunda level atlamak tamamen senin stratejilerine bağlı.Savaşlara katıl,kazan ve level atla.Önüne asla kimse duramaz.Level ataldıkça farklı karakterlerle,farklı koruyucu ekipmanlarla ve farklı binalarla tanış.Üstelik sadece tanışmakla kalma köyüne de bu binaları ekleyebilirsin.Böylece köyünü üstün özellikler ile koru.

  İlk başta dediğimiz gibi Clash of Clans tamamen ücretsiz bir oyundur.Ancak oyun içerisinde bulunan bazı ögeleri gerçek para karşılığı alabilmektesin.Bunu asla unutma!Tabiki bu özelliği kullanmamak yine sizin elinizde.Eğer kullanmak istemiyorsanız telefonunuzdan bu özelliği devre dışı bırakmak yeterli olacaktır.

  Son olarak oyunu oynayabilmen için 13+ olmak gerekmtedir.Ayrıca oyun çevrimiçi oynanabilen bir oyundur.Wifi-3G-4G’den herhangi biri olduktan sonra savaşman için seni kimse durduramaz.

  Haydi köyünü kurmana az kaldı… :))

 Clash of Clans İndirme Linkleri

Android için Clash of Clans İndirme Linki

İos için Clash of Clans İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir