CCleaner Professional Pc Optimizasyon Programı İndir

CCleaner Pc Optimizasyon Programı

          CCleaner PC’ nizi temizlemek için bir numaralı araçtır. Gizliliğinizi korur ve bilgisayarınızı daha hızlı ve daha güvenli hale getirir! 

          Standart bir bilgisayar kullanıcısı iseniz, hangi işlemlerin başınıza iş açacağını bilemeyebilirsiniz. Bu nedenle CCleaner PC nizi korumak ve optimize etmek için bazı işlemler gerçekleştirir. Bu nedenle, Eski uygulamalar pc niz için bir risktir. CCleaner PC nizde ki süresi geçmiş uygulamaları bularak günceller. Ayrıca profesyonel bilgisayar kullanıcıları için araçlar sunar.

Hızlı bilgisayar

          Bilgisayarınız yavaş mı çalışıyor? Kullanım süresi arttıkça, sabit disk alanını kullanan, daha yavaş hale getiren kullanılmayan dosyaları ve ayarları toplar. CCleaner bu dosyaları temizler ve anında daha hızlı yapar. 

Daha Güvenli Tarama

         Reklamverenler ve web siteleri, davranışınızı çevrimiçi olarak bilgisayarınızda kalan çerezlerle izler. CCleaner, tarayıcı arama geçmişinizi ve çerezlerinizi siler, böylece yaptığınız İnternet taraması gizli kalır ve kimliğiniz isimsiz kalır.

Daha Az Hata ve Daha Az Çökme

          Zamanla, kayıt defteriniz hatalara ve çökmelere yol açan ayarların bozulmasına neden olabilir. CCleaner’in patentli kayıt defteri temizleyicisi, bilgisayarınızı daha kararlı hale getirmek için bu karmaşayı ortadan kaldırır.

Daha Hızlı Başlangıç

           Bilgisayarınızı başlattığınızda çoğu program arka planda sessizce çalışır. CCleaner, gereksiz programları devre dışı bırakmanıza izin vererek daha hızlı çalışmanıza veya daha hızlı oynamanıza yardımcı olur.

CCleaner Pc Optimizasyon Programı İndir

CCleaner Programı 5.63 indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir