Canlı Yayın:Twich İndir

Canlı Yayın Aracı:Twich İndir

  Amazon’un yan kuruluşlarından biri olan Twich,gamerlerin vazgeçemediği bir uygulama haline gelmiştir.Android ve İos cihazlarına ücretsiz indirelebilmektedir.Oyun dünyasının lideri haline gelmiştir.

  Twich ile sevdiğiniz,sık sık oynadığınız,oynamak istediğiniz oyunları canlı yayında izleyebilirsiniz.Yayıncı ile iletişime geçmek de Twich ile çok kolay.Yayıncı aynı zamanda oyunu oynayan kişi oyunu oynarken canlı yayın açar.Siz de bu canlı yayına katılabilir.Oyunun nasıl oynandığını izleyebilirsiniz.Birbiriniz ile sohbet ederek etkileşim kurabilirsiniz.

  Twich ile bir çok oyuncu gününü eğlenerek geçirmektedir.Üstelik canlı yayını sadece oyun oynarken değil şarkı söylerken,sohbet ederken,spor yaparken veya spor müsabakalarında,seyahat ederken,yemek yaparken de açabilir ve kendi eğlencenizi kendiniz yaratabilirsiniz.

  Bir çok Twich kullanıcısı bu uygulama ile birbirleri ile tanışıyor,sohbet ediyor ve arkadaşlık kuruyor.Gözleriniz yorulmasın diye gece geç saatlerde kullanım için karanlık moda da geçebilirsiniz.Kolay ara yüz özelliği ile aradığınız anında bulabilirsiniz,sizi asla zorlamaz.Kendi canlı yayını açmanız da ara yüz kadar kolaydır.

  Twich’e katılmak için aşağıdaki linklere tıklama vakti… :))

 Twich İndirme Linkleri

Android için Twich İndirme Linki

İos için Twich İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir