Camtasia Studio 2019 İndir

Tübitak Kitapları​

     Camtasia Studio, macOS ve Windows sistemlerde video kaydetmek ve düzenlemek için profesyonel bir deneyim sunar.

Hızlı Başlat

  Camtasia yı öğrenmesi hızlı ve kolaydır. Büyük bir bütçeye veya süslü video düzenleme becerilerine ihtiyacınız yok. Ekranınızı kaydedin ve birkaç efekt ekleyin.

Kendinize Güvenin

    Deneyiminiz olsun ya da ilk kez bir video çekiyorsanız, size yüksek kaliteli bir video yapmak için ihtiyacınız olan her şeyi camtasia verecektir.

Görüntülerle İlgilenin

 Görüntüleyenlerinizin yani izleyenlerinizin gerçekten izledikleri içeriği oluşturun. Bir video size daha fazla etkileşim sağlar ve kitlenizin yalnızca metinden daha fazlasını öğrenmesine yardımcı olur.

Camtasia Studionun Özellikleri Nelerdir?

  1. Kayıt ekranı ve web kamerası: Masaüstünüzden canlı video ve ses yakalayın veya videonuza kişisel bir dokunuş eklemek için web kamerasını kaydedin.
  2. Efekt ekle: Camtasia, özelleştirmesi kolay önceden hazırlanmış animasyonlar sunar. Efektler, sürükle ve bırak işleviyle videolarınıza profesyonellik ve cila ekler.
  3. Müzik ve ses: Telif hakkı olmayan müzik ve ses efektleri kütüphanemizden seçim yapın. Camtasia, videonuz için mükemmel sesi elde etmek üzere ses kliplerinizi kaydetmenize ve düzenlemenize olanak tanır.
  4. Başlıklar, ek açıklamalar ve açıklamalar: Göz alıcı başlıklar, ek açıklamalar, efektler ve daha fazlasıyla videolarınızda dikkat çekin.
  5. Yakınlaştırma, yatay kaydırma ve hareketlendirme: Ekran kayıtlarınıza yakınlaştırma, uzaklaştırma ve kaydırma animasyonları ekleyin.
  6. Kısa sınavlar oluşturun: Videolarınızda öğrenmeyi teşvik etmek ve ölçmek için sınavlar ve etkileşim ekleyin.
  7. Geçişler: Videolarınızın akışını iyileştirmek için sahneler ve slaytlar arasındaki geçişleri kullanın.
  8. Sunuları kaydetme ve içe aktarma: Sununuzu bir videoya dönüştürün. PowerPoint slaytlarını doğrudan Camtasia’ya kaydedin veya içe aktarın.

Camtasia Studio İndirme Linkleri

Camtasia Studio 2019 Windows için indir

Camtasia Studio 2019 MacOS için indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir