Call of Duty:Mobile İndir

Call of Duty:Mobile İndir

  Dünya çapında indirmesi en çok olan savaş oyunlarından,elle gösterilen Call of Duty:mobile versiyonu oldukça sürükleyici bir oyundur.

  Oyun aslında  2003 yılında çıkmıştır ama günümüze kadar bilgisayar üzerinden seri halinde oynanmaya başlamıştır.

   2019’un sonbahar aylarında  ekim 1 de piyasaya sürüldü.Call of Duty:mobile,TİMİ Studios tarafından geliştirilen, Activision tarafından Android ve iOS için ücretsiz olarak yayınlanan birinci şahıs nişancı oyunudur.

  Çok oyunculu haritaları ve modları istediğin zaman, istediğin yerde oynayabilirsiniz.Oyun haritalarında 100 oyunculu Battle Royale savaş alanı,5’e 5 takımlarla hızlı tempolu ölüm maçı, Keskin nişancıların birbirine karşı bölümleri mevcuttur.İstediğiniz haritada dilediğiniz bölümü oynayabilirsiniz.

 Battle Royale’de ve Takım Ölüm Maçı, Cephe Hattı, Herkese Açık, Ara ve Yok Et, Hakimiyet, Zorlu Nokta ve çok daha fazlası gibi nefes kesen çok oyunculu PvP modlarıda mevcuttur. 

Oyun içerisinde kazanmış olduğunuz parayla alabileceğiniz bir çok karakter,silah,skor serisini ve teçhizatını kişiselleştirmek için kullanabileceğin tertibat parçaları alabilirsiniz.Oyuna istersen gerçek para yükleyebilirsin.Yaşınız 17+ ise neyi bekliyorsunuz?

Herşeyin sizin kontrolünüz altında olduğu bir savaşa hazır mısın ? 

Call of Duty:Mobile İndirme Linkleri

Android Call of Duty:Mobile için İndirme Linki

İos için Call of Duty:Mobile  İndirme Linki 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir