Bundle İndir

Bundle İndir 

   Bundle ile son dakika haberleri artık cep telefonumuzda.

  Türkiye’nin ve tüm dünyanın son dakika haberlerine artık tek tık ile ulaşabilirsiniz. Üstelik tek bir site ile değil 10 binden fazla siteyi birleştirir ve size sunar. Sadece haberleri değil, köşe yazılarını, blogları, teknolojik gelişmeleri, dergileri de sizinle bulusturur.

  Hürriyet, milliyet, onedio, fanatik, BBC,Cumhuriyet, yeni Şafak, T24 gibi bir çok haber sitesini takip edebilirsiniz.Sinema,dergi,teknoloji, eğlence, ekonomi gibi bir çok kategoriye sahiptir. 

  Son gelişmeleri size anlık bildirim ile telefonunuza gönderir. Böylece güncel haberlerden geride kalmazsınız. 

  Rakipsiz arama özelliği ile anahtar kelimeleri arama bölümüne girerek istediğiniz habere, bloga ve yazılara ulaşabilirsiniz.Uygulamayı okuyucuyu moduna alarak reklamdan uzak kalabilirsiniz. 

  Bundle ile internetinizin olmadığı zamanlarda bile yüklenen tüm içerikleri kesintisiz okuyabilirsiniz. Güncel haberlere ulasabildiğiniz kadar son 1 ayın haberlerine de ulaşabilirsiniz. 

   Bundle haberleri size sunarken tarafsızdır.Güvendiğiniz ve istediğiniz kaynakları seçer ve haberini okuyabilirsiniz. Böylece Bundle’i kişiselleştirebilirsiniz. 

  Hot Bundle kategorisi ile günün sıcak gelişmelerini, ilgi çekici başlıkları, keyifli haberleri okuyabilirsiniz. Ayrıca beğendiniz ve beğenmediğiniz haberleri seçebilir, istediğiniz haberleri dilediğiniz sosyal medyadan paylaşabilirsiniz. 

  O an ojyyamadiginiz haberleri kaydedip daha sonra okuyabilirsiniz. Böylece haberleri kaybetmezsiniz.

  Bundle’nin kullanımı kolay ve indirmesi ücretsizdir. Ara yüzünüzü isterseniz liste halinde isterseniz tekli, ikili ve üçlü görseller ile yapabilirsiniz. İnternetiniz kısıtlı ise görselleri kapatabilirsiniz.Beyaz ışık gözlerinizi yoruyorsa karanlık ekran yapabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarınızı Bundle ile eşitleyebilirsiniz.

 Bundle İndirme Linki 

Android için Bundle İndirme Linki

İos için Bundle İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir