Bridgefy İndir

Bridgefy İndir

   Bilindiği gibi deprem anında telefonlar çekmiyor ve çevremizdekilerle iletişimimiz kesiliyor.Size bugün bahsedeceğim uygulama olağanüstü hallerde bile çalışır ve çevrenizle iletişiminiz kesilmez.

      Bridgefy,çevrimdışı mesajlaşma uygulamasıdır.Uygulamanın çalışması için illa internetinizin olmasına veya wifi ağına bağlanmanıza gerek yoktur.Arkadaşlarınızla mesajlaşmak için sadece Bluetooth antenini açmanız yeterlidir.

    Deprem,sel gibi doğal afetler olduğu zaman ailemize ulaşmak isteriz ve bunu nasıl yapacağımızı bilemeyiz.Ancak bu uygulama ile bu gibi olağanüstü durumlarda ailenize ulaşabilir,onlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

     Arabada,otobüste,metroda,trende,müzik festivallerinde kısaca her yerde bu uygulama ile mesajlaşabilirsiniz.Ayrıca bu uygulama ile aygıtlar, ağlar üzerinden başkalarına bağlanabilir ve bilgiler paylaşabilir.

     İletilerinizi hem yakındakilerle hem de uzaktakilerle anında paylaşabilirsiniz Mesajlaştığınız kişiye konum,fotoğraf,video,belge yollayabilirsiniz.Uygulama dili şuan da İngilizcedir.Ancak ileri düzey olmadığı için sizi zorlayamayacaktır.

   Brifgefy bünyesinde ayrıca oyunda bulunmaktadır.Şuanda İos ve Android telefonlara indirilebilmektedir.

  Bridgefy İndirme Linkleri

Android için Bridgefy İndirme Linki

İos için Bridgefy İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir