Brain Test İndir

Brain Test İndir

Kafanı çalıştır,cevaplar çok yakınında.

  Brain test,zeka geliştirmek amacıyla değişik türde soruların sorulduğu bir oyundur.Zeka testleri çözmeyi seviyorsan,boş zamanlarında akıl oyunları oynamak istiyorsan Brain Test, tam da size gereken bir oyundur.

  Levellerden oluşan Brain test de bir çok soru sorulur.Üst kısımda sorular alt kısımda ise görseller bulunur.Sorular bazen çok çelişkili,bazen çok kurnazca olabiliyor.Aman dikkat! :))

  Sorular seni düşünmeye zorlayacak,cevabı bulmak için var gücünle çalışacaksın benden demesi.Soruları çözdükçe test sende bağımlılık yapıyor ve sürekli çözme isteği uyandırıyor.Alışmış olduğun cevapları artık sorguluyor olacaksınız.Değişik türdeki bilmeceler,sorunun içinde bulunan cevaplar ile adeta eğlenceli bir bilgi yarışması haline geliyor.

  Brain test, google play ve app storeden ücretsiz bir şekilde indirip oynayabileceğiniz son zamanlarda popüler olan bir IQ testidir.Testteki soruları çözerken önce aklını kaçıracak daha sonra bulunca da kolaymış diyeceksin.Kendine güveniyorsan tek başına oynayabilirsin.Ancak sorular bazen çözülemeyebiliyor.Bu durumlarda ailenden,arkadaşlarından yardım istemekte fayda var. :))

  Soruları çözdükçe zihninizin açılacağına eminim.Üstelik bu oyunu oynamamanın yaşı yok.İster ailenin en küçük kardeşi,istersen de en yaşlısı ol.Zeka geliştirmenin yaşı yoktur.Oynarken internetinizin olmasına gerek yoktur.Çevrimdışı da oynanabilir.

Brain Test İndirme Linki

Android için Brain Test İndirme Linki

İos için Brain Test İndirme Linki

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir