Blinkist – Kurgusal Olmayan Kitaplar İndir

Blinkist – Kurgusal Olmayan Kitaplar İndir

 10 milyondan fazla kullanıcısı olan Blinkist son dönemin oldukça sık kullanılan bir uygulamasına haline gelmiştir.İster android telefonunuza isterseniz de  ios telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz bir kitap okuma uygulamasıdır.

     Bilindiği üzere dünyada milyonlarca yazılmış kitap bulunmaktadır.Bu kitapların hepsini okuma şansımız olmayacağı için Blinkist bu soruna el atmak amacıyla bu uygulamayı geliştirmiştir.Oldukça çok sayfalı olan bu roman ve hikayeleri okuyamayacağımız için Blinkist çok okunan,yeni yayınlanan,sık sık önerilen vb. kitapların özetlerini paylaşan bir uygulamadır.Kitapların özetlerini dilerseniz sesli dinleyebilir dilerseniz de siz okuyabilirsiniz.Ancak uygulama içerisinde türkçe bir kitap bulunmamaktadır.

  Uygulamayı aşağıda bulunan linklerden indirdikten sonra kayıt olmanız gerekmektedir.Kayıt olduktan sonra herhangi bir ücret yatırmazsınz ancak günde en fazla 1 kitap okuyabilme şansızın bulunmaktadır.Ama siz günde 1 kitaptan fazla okumak istiyorsanız premium üyeliğe geçmekte fayda vardır.

  İçerisinde psikoloji,kişisel gelişim,yönetim vb. gibi bir çok kategoride kitaplar bulunmaktadır.Bu kategorilere girerek en çok beğendiğiniz kitabın özetini okuyabilirsiniz.Beğendiğiniz herhangi bir kitaba girdiğiniz zaman alt açıklama kısmında bu kitabı okuması gereken kişiler yer almaktadır.Dilerseniz bu kısmı okuyarak da bilgi sahibi olabilir ve size uygun olan kitabı daha kolay seçebilirsiniz.

   Blinkist ile okuduğunuz kitapları beğenerek kitaplığınıza ekleyebilirsiniz.Bu sayede özetini beğenerek okuduğunuz kitabı daha sonra herhangi bir kitapçıdan alabilme şansızın bulunmaktadır.Uygulama ayrıca wifi erişimi olmadan da kullanılmaktadır.

Blinkist – Kurgusal Olmayan Kitaplar İndirme Linkleri

Android için Blinkist İndirme Linki

İos için Blinkist İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir