BiTaksi İndir

BiTaksi İndir 

Bir tuş ile taksiyi ayağınıza çağırın. 

   BiTaksi uygulaması Ankara ve İstanbul da sana en yakın taksiyi bulur ve size yönlendirir. Gelen sürücünün ismini, resmini, puanını, taksinin plakasını ve size kaç dakika sonra ulaşacağını göstermektedir. Taksinin size gelirken geçtiği yolları haritan izleyebilirsiniz.Sadece nakit ödeme değil ayrıca kredi kartı, banka kartı, BKM express ile de ödeme yapabilirsiniz. Yolculuk bittiği zaman sürücüye puan verebilir ayrıca yorum yapabilirsiniz. 

  BiTaksi uygulaması yaptığın yolculukları kayıt altına alır. Böylece takside bir şey unuttuğunuz zaman dert etmenize gerek kalmaz. 

  Ücret hesaplama bölümü ile gideceğin yere ne kadar tutacağını hesaplayabilirsin. Arkadaşlarınız ile yolculuğunuzu paylaşabilirsiniz. Böylece arkadaşınız nerede olduğunuzu haritadan kontrol edebilir. 

   Gideceğin yeri BiTaksi uygulaması ile seçebilirsin, sürücü gideceğin yeri yolculuk başladıktan sonra görür ve haritadan takip ederek seni ulaşmak istediğin yere götürür. Ayrıca sadece sarı değil turkuaz taksi ile daha konforlu yolculuk yapabilirsiniz. 

   Eğer sürücü iseniz başvuru formunu doldurarak BiTaksi şoförü olabilirsiniz. 

BiTaksi İndirme Linki

Android için BiTaksi İndirme Linki

İos için BiTaksi İndirme Linki 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir