Bigo Live İndir

Bigo Live İndir

   Canlı yayın yapmak ve seni sevenlerle harika sohbet etmeni sağlayacak bir uygulama olan Bigo Live son dönemin oldukça sık kullanılan uygulamaları arasındadır.Android ve ios uyumlu cihazlarına ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

  150’den fazla ülkede kullanılan Bigo Live 200 milyondan fazla kullanıcısı olan bir uygulamadır.Sosyal iletişim ağlarından en iyilerinden biri olmaya aday haline gelmiştir.Bigo ile canlı yayın açarak arkadaşlarınla ile sohbet edebilir,onların sorularını yanıtlayabilir,dans edebilir,şarkı söyleyebilirsin.Yani kısaca canın ne yapmak istiyorsa Bigo Live ile kolaylıkla yapabilir,arkadaşlarının da sana katılmasını sağlayabilirsin.Kendi canlı yayını açabildiğinden bahsetmiştik.Aynı şekilde arkadaşlarının açtığı canlı yayınları da izleyebilir,onlarla sohbet edebilirsin.

  Sadece canlı yayın olarak değil aynı zamanda arkadaşların ile birebir görüntülü sohbet de edebilirsin,aynı şekilde grup sohbeti de yapabilirsin.Maksimum 9 kişiden oluşan grup sohbetini başlatmak için arkadaşlarını davet etmen yeterli olacaktır.Görüntülü sohbet ederken eğlenmek istiyorsan değişik filtreler,emojiler de ekleyebilirsin.

  Yeni insanları tanımaya ihtiyacın varsa,Bigo Live yine yardımcı oluyor.Dünyanın her yerinden farklı kişiler ile seni eşleştirebilir.Böylece yeni arkadaşlıklar edinebilirsin.

  Görüntülü sohbet yerine sesli sohbet oluşturmak da mümkün Bigo Live ile.Hatta sesli sohbet odası ile yeni insanlarla tanışabilirsin.Ayrıca PK özelliğini de kullanarak uygulamayı daha eğlenceli hale getirebilirsin.Arkadaşın ile yarış daha çok dikkat çekerek kazanabilir veya dikkati arkadaşın toplar ise cezalandırılabilirsin.

 Bigo Live’de özellikler say say bitmiyor.Yeni eklenmiş olan oyun özelliği ile dilediğin kişi ile bir sürü oyun oynayabilirsin.Ayrıca Bigo Live ile günlük hayatını veya kendini yetenekli gördüğün herhangi bir şeyi vlog halinde çekebilir ve paylaşabilirsin.Belkide vlog yıldızlarından birisi de sensindir.

Bigo Live İndirme Linkleri

Android için Bigo Live İndirme Linki

İos için Bigo Live İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir