Bana Bak İndir

Bana Bak İndir

   Artık alışveriş yapıp fişlerini atmayın çünkü bana bak ile o fişler size baka kazandırıyor. 

  Bana bak özellikle üniversite öğrencilerine özel fırsatlar sunan ama sadece üniversite öğrencileri değil çalışanlar, ev hanımlarının da katilabildigi bir uygulamadır. 

P&G, Oral B,Orkid,Venüs, Gilette, Ipana, Head&Shoulders, Pantene vb. markalarının avantajlarını size sunuyor. 

Bana bak normalde para ile alabileceğiniz ürünleri o paradan daha az ödeyerek alabileceğiniz ürünleri oluşturmaktadır. 

Uygulama ücretsiz bir şekilde indirilmektedir.Uygulamayı aşağıdaki linklerden indirdikten sonra kayıt olarak fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Herhangi bir marketten yukarıda saydığım markalardan bir ürünü aldığını zaman fişini atmayıp uygulama ile tarattığınız zaman baks kazanırsınız.Sadece fiş çekerek baks kazanmıyorsunuz üstelik. Arkadaş davet ederek, soru cevaplayarak, anketi tamamlayarak, video izleyerek de baks kazanabilirsiniz. 

Kazandığınız baksları uygulamanın ödüller bölümünde kullanabilirsiniz. Ayrıca bana bak uygulamasında vizyondaki filmler de gözükmektedir. Bunların dışında bana bak uygulaması bazı yerlerde indirim vermektedir. Örneğin, mng kargo ile size ücretsiz indirim kuponu vermektedir. 

Üniversite öğrencilerine bana bak uygulaması özellikle önem vermektedir. Üniversite öğrencilerine  birçok iş başvurularını gösterir ve ön ayak olur. Hadi indirmeye gidelim…:))

Bana Bak İndirme Linki 

Android için Bana Bak İndirme Linki 

İos için Bana Bak İndirme Linki 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir