AppLock İndir

AppLock İndir 

Uygulamalarınızı kitleyin, fotoğraf ve videolarınızı gizleyin. 

   AppLock telefonunuzda bulunan özel fotoğraf ve videoları kasasında gizleyen bir uygulamadır.Galerinizde bulunan fotoğraf ve videoları bir şifre ile gizler ve siz hariç kimsenin görmesine izin vermez. 

   AppLock, telefonunuzda bulunan ve gizli olmasını istediğiniz Whatsapp, Facebook, Galeri, Mesenger, Mesajlar, İnstgram gibi tüm uygulamaları kilitler ve şifre girmeden bu uygulamaların açılmasına izin vermez. Ayrıca AppLock ile aramaları da gizleyebilirsiniz yani son aramaları, cevapsız aramaları ve gelen aramaları da gizlemek mümkündür. 

   AppLock da şifre oluşturmak için yapmanız gereken öncelikle aşağıda bulunan linke tıklayarak indirmek.Daha sonra Applock’u açtıktan sonra karşınıza direk olan bir desen girmeniz istenmektedir. İstediğiniz deseni 2 kere girdikten sonra Applock’un ana sayfasına girmiş olmaktasınız. Şifrenizi değiştirmek için sağ üst köşede bulunan koru bölmesine tıklayarak buradan isterseniz rakam isterseniz deseninizi oluşturabilirsiniz.

  Telefonunuzu izinsiz alan ve şifreli bölüme girmek isteyen misafiri telefonunuzdan koruyabilir,kimin olduğunu öğrenmek için onun fotoğrafını çekebilirsiniz. Yine koru bölümünde bulunan davetsiz misafir selfiesi ile misafirinizin fotoğrafını çekebilir ve kimin olduğunu öğrenebilirsiniz. 

   AppLock uygulamasını kullandığınızı gizlemek isterseniz Applock’u gizle sekmesine tıklayabilirsiniz ve böylece ana ekranınızda uygulamadan eser kalmaz. Applock’u gizledikten sonra tekrar açmak istiyorsanız tarayıcıdan, tuş takımından, (*#*#12344#*#* tuşlarına basıp araya tıklarsanız AppLock açılır)widgetten, galeriden de açabilirsiniz. 

  AppLock şifrenizi rakamlar ile yaparsanız güvenliği artırmak için rastgele tuşlar özelliğini etkinleştirebilirsiniz. Böylece her şifreyi girdiğinizde rakamlar yer değiştirir ve şifrenizi öğrenemezler.Ayrıca güvenliği artırmak için kapak kısmına parmak izi veya kapanmaya zorla yazan bir ekran çıkmasına izin verebilirsiniz. 

  AppLock uygulaması sadece uygulamaları kilitlemekle kalmaz wifi, Bluetoothun da şifresiz açılmasına izin vermez. Yeni uygulama yüklediğiniz zaman sizin seçiminize göre uygulamayı şifreler. Ayrıca şifrenizin arka planındaki temayı ister applockun temalarından isterseniz de kendi fotoğraflarınızdan seçebilirsiniz. 

   AppLock ile telefonunuzu hızlandırabilirsiniz. Konumunuza göre telefonunuzun şifresini oluşturabilir veya kaldırabilirsiniz. Ayrıca zaman kilidi oluşturarak belirlediğiniz zaman dilimlerinizde şifrenizi kaldırabilir veya oluşturabilirsiniz. Enerji tasarrufu yapmak da mümkündür. 

  AppLock bünyesinde bulunan özel tarayıcılar ile istediğiniz aramayı yapabilirsiniz ve bu sadece size özel kalır, sizin haricinizde kimse bu aramayı bilmez. 

AppLock İndirme Linki

Android için AppLock İndirme Linki 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir