Angry Birds 2 Oyunu İndir

Angry Birds 2 Oyunu İndir​

   Angry Birds oyunu ilk çıktığında, baya sansasyon olmuştu. Herkes bizim aklımıza neden gelmedi deyip durdu.  Olay olmuştu ilk zamanlar, bir furya ile herkes angry birds oynuyordu. Sanırım yapımcıları bile böyle bir başarı beklemiyorlar idi. 

   Bilmeyenler için oyunu şöyle özetleyebiliriz. Bir grup domuz, kuşların yumurtalarını çalıyor ve kaçıyorlar. Kuşlarda buna sebep olan domuzlara çok kızmışlar ve yumurtalarını geri alabilmek için domuzlara savaş açmış durumdalar.

   Bir sapan ile kuşlar domuzların olduğu tarafa kendilerini fırlatarak, tüm domuzları avlamayı düşünüyorlar. Oyun her ne kadar basit olsa da oynaması ve vakit geçirmesi çok keyifli bir oyun.

  Angry Birds oyunu serinin ilk versiyonu, ancak yeni versiyon daha keyifli görünüyor, sitemizde ilk ve ikinci versiyonları ekleyeceğiz ki nostalji olsun 🙂

  Angry Birds , tüm zamanların en büyük mobil oyununun devamı niteliğinde! Angry Birds 2, süper çarpıcı grafikler, zorlu çok aşamalı seviyeler, düzenleyici patron domuzları ve hatta daha fazla yıkım ile yeni bir sapan oyununa başladı.

 Yeni sürüm, artık online oyun bağımlıları da düşünülerek yeni oynama senaryoları eklenmiş durumda yeni sloganları şunlar;

  • Facebook’a bağlanın ve dünyanın her yerinden oyunculara meydan okuyun! Liderlik tablosunda tırmanmak için yüksek puan – Diamond League’deki seçkinlere katılmak için gerekenlere sahip misiniz?
  • Foreman Pig, Chef Pig ve meşhur King Pig yumurtaları kaptılar yine. Bununla kaçmalarına izin verecek misin? Biraz pastırma yapalım! 🙂
  • Domuz türüne zarar vermek için bu çirkin büyüleri serbest bırakın! O dönen domuz onlara neyin çarptığını bilemez.

Angry Birds İndirme Linkleri

Angry Birds Android Sürümü İndir

Angry Birds IOS Sürümü İndir

Angry Birds Windows 7 – 8 – 10 Sürümü İndir(KasperSky Antivirüs Programı ile taratılmıştır.)

Angry Birds 2 Android Sürüm İndir

Angry Birds 2 IOS Sürümü İndir

Angry Birds 2 Windows 10 Sürümü İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir