AdwCleaner Reklam Engelleme İndir

Dünyanın en popüler reklam yazılımı temizleyicisi; istenmeyen programları ve önemsiz yazılımları bulur ve kaldırır, böylece çevrimiçi deneyiminiz en iyi ve sorunsuz kalır.

Hızlı sonuçlar. Güçlü temizlik.

Bilgisayar yavaş mı çalışıyor? Garip mesajlar çıkıyor mu? Tarayıcı ana sayfanız izniniz olmadan değiştirildi mi? Bu, adware (ve arkadaşları), bulunması zor ve kaldırılması daha zor olan sinsi bir kötü amaçlı yazılımın çalışması olabilir. Malwarebytes AdwCleaner, yalnızca bu istenmeyen otostopçuları tespit etmek ve kaldırmak için tasarlanmış yenilikçi bir teknoloji kullanmaktadır. Ev kullanıcıları ve teknisyenler için daha temiz bir seçimdir.

Bir çok siteyi ziyaret ederken, bazende bir şeyler ararken gereksiz reklamlar ve sisteminize zarar vermek isteyen kodlar canınızı baya yakar. Bu nedenle bunlara bir önlem almak zorundayız bu önlemlerin en önemlisi bu reklamları engelleyen gereksiz yazılımları kaldıran AdwCleaner işinizi görecektir.

Peki Neler Yapabiliyor ?

Reklam yazılımlarını ve istenmeyen programları kaldırır

Bu tehditleri kaldırmak için özel olarak tasarlanmış teknolojiye sahip reklam yazılımlarını, casus yazılımları, potansiyel olarak istenmeyen programları (PUP’lar) ve tarayıcı korsanlarını agresif bir şekilde hedefler.

Can sıkıcı araç çubuklarını ve önceden yüklenmiş yazılımı ezer

Casus yazılımlar ve PUP’lar için kapıyı açabilen istenmeyen tarayıcı araç çubuklarını ve birlikte gelen programları kaldırır. Bu sizi göz atmanızı kontrol altına alır.

Hızlı, daha hızlı, en hızlı tarar

Bilgisayarınızı saniyeler içinde tarar. Bilgisayarınızı bir fincan kahve yapmak için gerekenden daha kısa sürede temizleyin.

Kurulum

Çok fazla bellek veya işlemci gücü kullanmaz ve yüklenecek bir şey yoktur. Sadece indirin, başlatın ve taramak için tıklayın. Bu kadar basit.

İndirmeler

AdwCleaner Windows İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir